PUBG Aşkını Göster Kodları

PUBG Aşkını Göster Kodları

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·02:12 Mart 8, 2021

Aşkını Göster etkinliği, PUBG Mobile oyununa son gelen ve çok sevilen etkinliklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. PUBG Aşkını Göster kodları ise, oyuncuların puanları toplayarak çeşitli ödüller kazanması üzerine oluşturulmuştur. PUBG Aşkını Göster kodları sayesinde birçok kod dağıtılır ve PUBG oyuncuları bu kodları kullanarak birçok değerli ödüle sahip olabilir.

PUBG Aşkını Göster etkinliği, 8 Şubat tarihinde başlamış bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça uzun süre sürmesi beklenilen bu etkinlik, bitiş tarihinden itibaren herhangi bir ödül dağıtmayacaktır. Bu nedenle oyuncuların, etkinlik bitiş tarihine kadar elinde bulunan kodları kullanıp ödüllere sahip olması önemlidir.

PUBG Aşkını Göster Kodları Nasıl Oluşturulur?

PUBG etkinliğine giriş yapıldığında herkese 2 mektup hakkı tanınmaktadır. Bu mektubu yazarak siz de PUBG Aşkını Göster kodları oluşturabilirsiniz. Mektuplar ile kod oluşturmak tamamen ücretsizdir. Diğer oyuncular sizin kodlarınız ile mektuba ulaşırsa ve bu mektupları beğenirse, iki taraf da 5 puan kazanmaktadır. Peki diğer şekilde PUBG Aşkını Göster kodları nasıl oluşturulur?

 • Öncelikle cihaz üerinden PUBG Mobile oyununun açılması gerekiyor.
 • Oyun açıldıktan sonra önünüze lobi kısmı gelecektir. Lobi kısmında bulunan “Etkinlik” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
 • Etkinlik sekmesine tıkladıktan sonra “Önerilenler” yazan yere tıklayın.
 • Önerilenler yazan yere tıkladıktan sonra, sağda bulunan etkinlik listesinden “Aşkını Göster” yazan butona tıklayın ve ardından “İncele” seçeneğini seçin.
 • Etkinlik ana sayfasına dönün ve “Atölye” kısmına giriş yapın.
 • Atölye içerisinde bulunan Mektup Kağıdı türünü seçmeniz gerekmektedir. Türü seçtikten sonra dilerseniz bedava olan 2 adet kağıt türünden kullanabilirsiniz. Bedava kağıdınız bulunuyorsa UC ile kağıt satın alabilirsiniz.
 • Kağıt seçimini gerçekleştirdikten sonra kalem sembolüne tıklamanız gerekmektedir.
 • Mektup üzerine almasını istediğiniz oyuncunun adını yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yapın.
 • Alıcı kısmını doldurduktan sonra mektup açıklamasını seçin.
 • Açıklamayı da seçtikten sonra tamam seçeneğine tıklayın ve mektubunuzu kaydedin.
 • Kaydettiğiniz mektubu yaklaşık 1 dakika bekledikten sonra açın. Açılan mektubun yan tarafında PUBG Aşkını Göster kodunu göreceksiniz.

Yukarıda yer alan işlemleri adım adım uyguladıktan sonra siz de Aşkını Göster etkinliğine kullanabileceğiniz kodu oluşturmuş olursunuz. Etkinlik kodlarınızı istediğiniz mecrada paylaşabilir ve bu sayede puan kazanabilirsiniz. Etkinlik sayesinde topladığınız puanlar ile dükkan kategorisinde sıralanan ürünlerden istediğinizi satın alabilirsiniz. Alabileceğiniz ödüller arasında çanta, kostüm ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır.

Oluşturduğunuz tek bir mektubun belirli bir beğenme sınırı bulunmaktadır. Mektubunuzu ücretsiz kağıtlardan oluşturduysanız bu mektubun maksimum beğenilme sınırı 5 olarak belirlenmiştir. 1. Seviye kağıttan oluşturduğunuz mektubun beğenilme sınırı 10, ikinci seviye kağıttan oluşturduğunuz mektubun beğenilme sınırı 15, 3. Seviye kağıttan oluşturduğunuz mektubun beğenilme sınırı ise 20 olarak belirlenmiştir.

Yorum yaz