Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?

 Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?
Okunuyor Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?

Twitch dünyasının bir anda yükselen yıldızlarından biri olan Pqueen‘i bu yazımızda tanıyacağız. Samimi yayınlarıyla büyük bir kitleye sahip olan Pqueen nereliymiş, nasıl başlamış yayınlara vs. hepsine bakacağız.

pqueen hayatı

Pqueen, 18 Temmuz 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş ve orada büyümüştür. İlk olarak internet kafede GTA Vice City oynayarak oyun hayatına atılan Pelin, sekiz yaşından yirmi yaşına kadar TRT Çocuk ve Gençlik Halk Dansları Topluluğunda profesyonel olarak dans etmiştir. İktisat bölümü mezunu olan Pelin, Dumlupınar Üniversitesinde Pedogojik Formasyon eğitimi almış, şimdi de aynı üniversitede İşletme fakültesinde yüksek lisans yapıyor.

pqueen kimdir

15 Ekim 2017‘de arkadaşlarının gazıyla Twitch’de yayınlara başlayan Pelin, 2019 yılının başlarında NoobStar programıyla iyice ivme kazanmış ve Twitch’de baya bir yükselmiştir.

Pelin Baynazoğulu (Pqueen92)‘nun Instagram hesabında 111 binden fazla takipçi, Twitter hesabında 46 binden fazla takipçi, Twitch hesabında ise 297 binden fazla takipçi bulunuyor.

Bunada Göz At  Assassin's Creed Valhalla Oynanışı Haftaya Açıklanacak
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın