PlayStation Store’da Muhteşem İlkbahar İndirimleri Başladı!

 PlayStation Store’da Muhteşem İlkbahar İndirimleri Başladı!
Okunuyor PlayStation Store’da Muhteşem İlkbahar İndirimleri Başladı!

Sony‘nin belirli dönemlerde yaptığı güzel indirimler özellikle ülkemizde ki PlayStation oyuncularını çok sevindiriyor çünkü artık neredeyse yeni çıkan oyunlar 400 TL’den aşağı değil ve bu dönemde oyun almak baya zor oluyor bunun için indirimleri bekliyorlar. Sony, ilkbahar indirimlerini de yaptı çoğu oyuncunun yüzünü güldürdü bizce gelin o indirimlere bakalım.

Assassin’s Creed Odyssey – Deluxe Sürüm | 539 TL – 179 TL
assassins creed odyssey

Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın kaderini de değiştir. Muazzam denizlerde keşiflere çık, aldığın karar ve yaptığın eylemlere bağlı olarak sürekli değişip evrilen bir dünyada savaşı deneyimle. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

NBA 2K19 | 469 TL – 134 TL
nba 2k19

Her yıl düzenli olarak karşımıza çıkan NBA 2K serisi, NBA Live’ı geride bıraktıktan sonra bu alanda lider olarak yoluna devam ediyor. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4​ | 469 TL – 234,50 TL
call of duty black ops 4

Black Ops geri döndü! Zorlu, ayakları yere basan ve akıcı bir Çok Oyunculu savaşın yanında dopdolu üç zombi macerası sunan şu ana kadarki en büyük Zombies modu ve Black Ops evreninin muazzam boyutta topyekun bir savaş deneyiminde yaşam bulduğu Blackout yer alıyor. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Far Cry New Dawn | 269 TL – 122 TL
far cry new dawn

Küresel nükleer felaketten 17 yıl sonra, dönüşüm geçirmiş, canlı Hope County, Montana’ya hoş geldin.
Kasabanın son kaynaklarını da ele geçirmeye çalışan Highwaymen adındaki haydut grubu ve bunların zalim liderleri The Twins’e karşı mücadelede diğer kasaba sakinlerine katıl. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

 God of War – Dijital Deluxe Sürüm | 469 TL – 179 TL
god of war

Tanrıların gölgesinden uzakta bir adam olarak yaşayan Kratos, bilinmedik diyarlara, beklenmedik tehlikelere ve babalıktaki ikinci şansına uyum sağlamalı. Oğlu Atreus’la birlikte ikili, vahşi İskandinav topraklarında bir yolculuğa çıkacak ve oldukça kişisel bir görevi yerine getirmek için mücadele verecek. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Dying Light 2 Ertelenebilir !

 Marvel’s Spider-Man – Dijital Deluxe Sürüm | 539 TL – 219 TL
Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man evreninde çok deneyimli bir Peter Parker olarak yeni bir bölümü keşfedin. Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birini içeren Marvel’s Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha önce hiç görülmemiş unsurlarla birlikte duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yeteneklerini, doğaçlamasını ve ağ fırlatma özelliklerini kullanın. Parkur manevralarından eşsiz çevre etkileşimlerine, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division 2 – Standard Edition​ | 469 TL – 328,30 TL
Tom Clancy’s The Division 2

TARİH SENİ YAZACAK! Tom Clancy’s The Division® 2’de dünyanın kaderi pamuk ipliğine bağlı. Salgının kaosa sürüklediği Washington DC’de elit ajanlardan oluşan ekibinle düzeni tekrar sağla ve şehri çöküşten kurtar. The Division 2, oyuncunun keşif ve ilerlemesini odağına alan çevrimiçi bir aksiyon-nişancı RPG oyunu. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Battlefield V | 359 TL – 159 TL
Battlefield V

2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield™ V ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin. Büyük Grand Operation’larda ve ortak Combined Arms’ta topyekün çok oyunculu savaşı tecrübe edin veya tek oyunculu War Stories’e katılın. Dünyanın hiç beklenmedik yerlerinde destansı savaşlara katılarak bugüne kadarki en zengin ve en sürükleyici Battlefield’ın tadını çıkarın. Şimdi Battlefield için yeniden tasarlanan Battle Royale modu Firestorm da dahil. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 | 469 TL – 300,16 TL
Red Dead Redemption 2

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor. Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek? Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Shadow of the Tomb Raider Çıkış Tarihi Belli Oldu!

FIFA 19 | 469 TL – 134 TL
 FIFA 19

Frostbite™ altyapılı EA SPORTS™ FIFA 19, saha içinde ve dışında şampiyon düzeyinde bir deneyim sunuyor. Prestijli UEFA Champions League öncülüğündeki FIFA 19, sahadaki her anı kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş oynanış özelliklerine sahip. Popülerliği giderek artan FIFA Ultimate Team™’in yeni modu Yolculuk: Şampiyonlar’da Alex Hunter hikayesinin dramatik sonu da dahil olmak üzere, eşi benzeri olmayan yeni oynama yolları var. Şampiyonlar FIFA 19’da Yükseliyor. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın