Playstation Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

 Playstation Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
Okunuyor Playstation Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Playstation Plus‘a sahip olanlar bu ayda 2 oyunu ücretsiz oynayabilecekler. Geçtiğimiz ay Playstation Plus üyeleri için Hitman ve For Honor oyunlarını ücretsiz vererek büyük ilgi yakalayan Sony şimdi de 2 güzel oyunu daha ücretsiz yaptı. Playstation Plus’da bu ay Call of Duty Modern Warfare Remastered ve The Witness oyunu ücretsiz oldu

Call of Duty: Modern Warfare (Remastered)
call of duty modern warfare remastered

Activision’un efsane serisi Call of Duty serisi, oyun sektöründe birçok firmanın ilham kaynağı haline geldi. 2007’de piyasaya çıkan Modern Warfare serisinin ilk oyunu, oyun dünyasında çok büyük ses getirmişti. Modern Warfare’in 2016’da yeni nesil sistemler için çıkarılan Remastered versiyonu, oynanış konusuna dair bir şey kaybetmeyerek yenilenmiş 4K grafiklerle karşımıza çıkmıştı. Eğer PlayStation Plus üyesiyseniz, önümüzdeki ay oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

The Witness
the witness

The Witness, 2008 yılında çıkan puzzle oyunu Braid’in yapımcısından yine aynı türde bir oyun. 2016’da çıkan The Witness, esrarengiz havasıyla ve birinci şahıs görünümüyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Terkedilmiş tropikal bir adada geçen oyunda oyuncular, birbiriyle bağlı olan bulmacaları çözerek hikayede ilerlemeye çalışıyorlar.

Bunada Göz At  Valve'nin 2019 Yılında Steam İçin Planladığı 8 Yenilik
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın