Pearl Abyss’in Yayınladığı Crimson Desert Fragmanı, Tüm Dünyadaki Oyuncularca Övgüyle Karşılandı

Pearl Abyss’in Yayınladığı Crimson Desert Fragmanı, Tüm Dünyadaki Oyuncularca Övgüyle Karşılandı

Yazar: Emre Galeri

– En prestijli global oyun ödüllerinden biri olarak gösterilen TGA etkinliğinde ilk kez yayınlandı 

– 4K kalitesindeki üstün grafiklerin temelinde gerçek oynanış görüntüleriyle oluşturulmuş fragman 

– Derinlemesine bir hikaye anlatımını esas alan ilgi çekici “Açık Dünya Aksiyon Macera” öğeleriyle donatıldı 

– Resmi ana sayfa üzerinden oyun tanıtımının yanında yüksek kalitede oyun içi ekran görüntüleri paylaşıldı 

[2020.12.11] Pearl Abyss (CEO Kyung In Jung), yeni oyunu Crimson Desert’ın oynanış tanıtım fragmanını (Crimson Desert – Dünya Prömiyeri Oynanış Fragmanı) bugün “The Game Awards (kısaca TGA)” etkinliğinde tüm dünyada ilk kez yayınladı. 

8-min

Kuzey Amerika’nın en büyük oyun ödül töreni olan TGA, yılın oyunu ödüllerini (GOTY, Game of The Year) açıklayan bu alandaki en prestijli ödül törenlerinden biri olarak gösteriliyor. Crimson Desert, geçen yıl ilk kez duyurulması sonrasında TGA organizatörlerinden büyük ilgi görerek, TGA 2020’de ayrı olarak duyurulmasına karar verildi. 

Crimson Desert’ın fragman videosu, 4K kalitesindeki üstün grafikleriyle gerçek oynanış sahnelerinden oluşuyor. Fragmanda, ana kahraman Macduff’un karşılaştığı önemli karakterler ile ona ait paralı asker birliğinin hikayesiyle tanışabilirsiniz.  

 

Videoda, ▲Uçsuz bucaksız bir kıta, soğuk bir çöl ve sert şehirlerle Açık Dünyanın çizildiği, tüm bunlar arasında birbirinden farklı kültürlere sahip köy ve şehirlerdeki yaşam ▲Yoğun ve tempolu bir aksiyon. Şimdiye kadar tanık olunmamış tarzda aksiyon sahneleri 1 vs 1 savaşların yanında 1 vs hepsi, efsanevi hayvanlarla güçlü Bosslara karşı savaşma gibi farklı durumlara özgü savaşlar ▲Gizem dolu zindanlarla çeşitli bulmaca öğeleri, devasa kuşatma savaşları, havadan sahneler gibi farklı renklerde ve derinliğe sahip içerikler tüm detaylarıyla ortaya konuluyor. 

Ayrıca Crimson Desert ana sayfasında, oyunun dünya görüşünü gözler önüne seren oyun hakkındaki açıklamalarla üstün grafiklere sahip oyun içi ekran görüntüleri de paylaşıldı. 

Bunada Göz At  En Güzel Yılbaşı Cosplayleri

6-min

Birleşik bir krallık olan Demeniss kralının mutlak otoritesinin sarsılarak, bu kaos döneminin içinde hayatta kalmaya çalışan paralı askerlerin hikayesi. Yeni tehlikeler ile düşman güçler. Üstelik sadece kılıç ve balta değil, silah ve elle taşınan topların bir arada var olduğu bir çağ tanıtıldı. 

Öte yandan Crimson Desert, uçsuz bucaksız Pywel kıtasında hayatta kalmak için savaşan paralı askerlerin hikayesini gerçekçi karakterler ve hikayelerle işleyen Açık Dünya Aksiyon Macera (Open World Action-Adventure) oyunudur. Tek oyunculu ve online oyunun sistemli olarak bir araya getirildiği eşsiz yapıda bir oyun deneyimi sunmayı planlıyor. Crimson Desert, konsol ve PC platformlarında global lansman gerçekleştirmeyi amaçlıyor. 

9-min

Oyunun geliştirme kadrosundaki önemli kişiler şunlardır. Genel yapımcı (Executive Producer) ve aynı zamanda şirketin kurucusu olan Daeil Kim, Crimson Desert projesinin ana geliştirmesinden sorumludur. “RYL Online” genel müdürlüğünü yapmış olan HwanKyoung Jung ile “RYL Online”, “C9” aksiyon tasarımı sorumluluğunu üstlenmiş olan SeongWoo Lee ortak yapımcılık (Co-Producer) görevini, “C9” ile “Black Desert” geliştirme sorumluluğunu üstlenmiş olan HyoSeok Chae ise aksiyon baş tasarımcılığı (Lead Combat Designer) görevini üstlenmektedir. 

Daha fazla bilgi için Crimson Desert resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL