Patron Çıldırdı! 230 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

 Patron Çıldırdı! 230 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!
Okunuyor Patron Çıldırdı! 230 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games yine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu seferki 3 ücretsiz oyunu: Darksiders Warmastered Edition, Darksider II Deathinitive Edition, Steep

Epic Games bedava oyun almanız için Yapmanız Gerekenler: Siteye gidin ve karşınıza çıkan “Free” butonuna basın. Ardından varsa Epic Games hesabınızı yoksa da kayıt olarak giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda nereye tıklayacağınızı gösterecek ve oyunu kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Epic Games programını bilgisayarınıza kurduktan sonra oyunu indirebilirsiniz.

Darksiders Warmastered Edition

bedava steam kodu

Kötülüğün güçleri tarafından aldatılarak dünyanın sonunu zamanından önce getirmeye başlayan Savaş, – Mahşerin ilk Atlısı – Cennet ve Cehennem arasındaki savaşı teşvik ederek kutsal yasayı çiğnemekle suçlanıyor.

Darksiders II Deathinitive Edition

bedava steam kodu

Üstün DARKSIDERS II deneyimi! 1080p yerel çözünürlük. Yeniden düzenlenmiş ve ayarlanmış oyun dengeleme ve ganimet dağıtımı. Daha da yüksek görsel kalite, aydınlatma ve gölgeler için geliştirilmiş Grafik İşleme Motoru.

Steep

bedava steam kodu

Alpler’in ve Alaska’nın muazzam açık dünyasında 8 ayrı ekstrem sporda ustalaşın ve efsanevi kış sporları mücadelesi X Games’te altın için yarışın!

Bunada Göz At  Bedava Steam Oyun Kodu : Light Gravity CubeYapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın