Oyunlardaki En İyi Araçlar

Oyunlardaki En İyi Araçlar

Yazar: Emre Liste Oyun Haberleri

Video oyunlarında macera modunda araçları kullanmak çok eğlenceli olabiliyor. Sadece modlarla değil görevlerde de kullanılan araçlar ile uçmak, hız yapmak ve bir yere çarpmak insana keyif veriyor. Bu yazımızda sizlere oyunlardaki en iyi araçları listeledik, gelin bakalım tanıdık araçları görecek misiniz?

The Magnum Opus – Mad Max
the magnum opus

Mad Max oyunundaki bu araba için Christopher Livingston şöyle bir açıklama yaptı: Normal bir araba sıkıcı bir seçim olacaktı ben de bu yüzden Sea of Thieves’ta ki gemimi ve Elite Dangerous’ta ki uzay gemimi düşündüm, ortaya da böyle bir şey çıktı. The Magnum Opus’u diğer arabalardan ayıran şey; sivri uçlarla kaplı olması, diğer araçlara fırlatmak için zıpkın ve gövdesindeki katlanabilen bir keskin nişancı tüfeği olması.

The Scout Car/Buggy – Half-Life 2
the scout car

Bu arabayla her şey yapabilirsiniz. Garip yerlere koyabilir, patlayıcılarla havaya uçurabilirsiniz hatta bu arabayla cehenneme bile gidebilirsiniz.

The Cyclops – Subnautica
cyclops

Subnautica oyunun korkutucu ortamında güçlü bir şekilde gezilebilecek bir yapıt ortaya koymuşlar. The Cyclops, geniş envanteri ve güvenlikli yapısıyla ortamda güzel bir şekilde keşif yapmanızı sağlar.

At – Red Dead Redemption
rdr 2 horse

Bunun diğer araçlardan tek bir farkı var oda bunun canlı olması. Red Dead Redemption oyununda atlarla diğer araçlar gibi gezebilirsiniz hatta diğer araçlara göre daha sadıktırlar uçurumdan atsanız bile at size geri döner fakat aynı şey diğerler için geçerli değil.

Bunada Göz At  Apex Legends'den Ninja'ya 1 Milyon Dolar Ödendi Söylentileri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL