Oynaması Yürek İsteyen Korku Oyunları

yalnız oynanması yürek isteyen korku oyunları

Korku oyunu oynamayı sevenler için muhteşem listemiz var. Bazı insanlar korku oyunu oynamaktan, korku filmi seyretmekten veya kitap okumadan zevk alırlar. Bunlar artık normal insanlar dışındadırlar çünkü bize korkunç gelen şey onlara hiç korkunç gelmeyip hatta eğlendirebiliyor. Ben korku oyunu oynamayı veya korku filmi izlemeyi pek fazla sevmem hele ki tek isem yanından bile geçmem.  Korkuyu sevenler için hazırladığımız bu listede seçebildiğimiz en korkunç ve en güzel hikayeli oyunları seçmeye çalıştık. Evde tek başınayken bu oyunlardan birini açıp oynamak biraz yürek ister. Gelin listemize bakalım:

Resident Evil 2: Remake


Bu tarzın belirleyicisi ve tam bir başyapıt olan Resident Evil 2, daha derinlikli bir hikaye deneyimiyle tepeden tırnağa yeniden tasarlanarak geri dönüyor. Capcom’un tescilli RE Motorunu kullanan Resident Evil 2, nefes kesici gerçeklikteki görsellerle, kalp çarpıntısı yaratan, insanı çepeçevre saran seslerle, yeni bir omuz üstü kamerasıyla ve orijinal oyundan alınmış oyun modlarının üzerinde modernize edilmiş kontrollerle, klasik hayatta kalma ve korku efsanesinin yepyeni bir sürümünü sunuyor.

Resident Evil 4


Resident Evil 4’te, özel ajan Leon S. Kennedy, ABD Başkanı’nın kaçırılan kızını kurtarma görevine gönderildi. Avrupa’daki kırsal bir köye giden yolunu bulurken, serideki önceki taksitlerin geleneksel kereste zombi düşmanlarından ayrılan yeni tehditlerle karşı karşıya. Leon, Las Plagas adında yeni bir tehdidin istila ettiği korkunç yeni yaratıklarla savaşır ve kaçırılmanın arkasındaki gizemli kült olan Los Illuminados’a bağlı zihin kontrollü köylüler dahil olmak üzere agresif bir düşman grubuyla karşı karşıya kalır.

Outlast 2


Outlast 2 Red Barrels tarafından yayımlandı. Outlast 2 diğer aksiyon oyunlarına göre daha çok ilgi çekiyor, Outlast 2 oynarken kulaklıklarınız ile oynamak oldukça zor gibi duruyor. Outlast’ın devamı olan Outlast 2 Linux ve OS X işletim sistemine hali hazırda sahip olan kişiler için raflarda yerine alacak. Hastane uyanıyorsunuz ve çevreniz de bütün hastalıklara yakalanan değişik yaratıklarla bir süre geçirdikten sonra hastane’den çıkmak için çok çaba sarf ediceksiniz ve ölmemek için çok konsantre olman gerekecek. Aynı anda korku ve aksiyonu yaşatan Outlast 2’yi sadece satın alan kişiler erişebiliecek. Hayatta kalma oyunlarının içerisinde yer alan Outlast 2 hayatta kalabilmek oldukça zor ve zahmetli daha çok dikkatli ol ve korkunu yenmeyi başar.

Bunada Göz At  Death Stranding İncelemesi

Dead Space


Sadece Ölüler Hayatta Kalır. Büyük bir derin uzay madenciliği gemisi, uzak bir gezegende tuhaf bir eser ortaya çıkardıktan sonra kararır. Mühendis Isaac Clarke, sadece bir kabus kan banyosunu ortaya çıkarmak için tamir görevine başladı Â – gemi mürettebatı korkunç bir şekilde katledildi ve uzaylılar tarafından öldürüldü. Şimdi Isaac kesilmek, kapana kısılmak ve hayatta kalmak için çaresizce mücadele etmekle meşgul.

Five Nights at Freddy’s


Freddy Fazbear’s Pizza’daki yeni yaz işinize hoş geldiniz, çocuklar ve ebeveynlerin göz alabildiğince eğlence ve yemek için geldiği yer! Ana cazibe, elbette Freddy Fazbear; ve onun iki arkadaşı. Onlar kalabalıkları memnun etmek için programlanmış animatronic robotlar! Ancak robotların davranışları geceleri bir şekilde tahmin edilemez hale geldi ve sizi bir güvenlik görevlisi olarak işe almak, bir tamirci bulmaktan çok daha ucuzdu.

Amnesia: The Dark Descent


Kalan son anılar karanlıkta kayboluyor. Aklın bir karmaşa ve sadece avlanma hissi kalıyor. Kaçmalısın.
Uyan…
Amnesia: The Dark Descent, hayatta kalan ilk kişi korku. Daldırma, keşif ve kabus içinde yaşama hakkında bir oyun. Seni öze çekecek bir deneyim. Uzak çığlıklar duyulurken dar koridorlardan geçersiniz. Yaklaşıyor.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

2 Yorum

  1. Şevket

    3 Mart 2019 at 17:46

    Benim gibi korku oyunu sevenler için bunlar çerez oyunlar

  2. Yusuf

    8 Mart 2019 at 10:40

    Outlasttan da korkmazsın ya 🙂

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir