Okeyy.net Popüler Salonlar

okey

Sitemiz içerisinde kullanıma sunulan pek çok farklı salon bulunmaktadır. Popüler okey salonları da bunlardan biridir. En çok tercih edilen ve belli aralıklarla güncellenen salonlar bu sayede popülaritelerin belirlenmesinde de etkin rol oynamaktadır. Siz de popüler salonlarımız ile okeyin keyfini sürebilirsiniz.

Genel salonumuz sitede son aylarda en çok oyun girişi yapılan odalar arasında bulunmaktadır. Bundan ötürü yapılan listelemede en üst sırada yer almaktadır. Üstelik site sitem girişleri neticesinde salonlar içerisinde kaç kişinin aktif olarak “okey oyna” dığı da görülmektedir. Böylece popüler olan salonlar arasında yapılan seçimlere kaç kişinin oyunlarda bulunduğu da etkili olabilmektedir.

Okeyy.net Canlı Okey Salonlarına Giriş

Okeyy.net adresinde yer alan canlı okey oyna salonlarına giriş yapabilmek için öncelikle siteye üye olarak giriş yapılması gerekmektedir. Site girişleri ise ana ekran üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra site girişleri misafir olarak da sağlanabilmektedir. Kullanıcılar sitenin ana sayfasında “Okey Odaları” ve “Popüler Salonlar” isminde iki başlık görmektedir. Popüler salon erişimleri için bu alanda yer alan sisteme tıklanması gerekmektedir. Popüler salonlar yapılan tıklama işleminden sonra liste hâklinde ekranlarda görünmektedir. Listeleme işleminin ardından kullanıcıların salonlarından herhangi birini seçilmesi yeterlidir. Seçilen salonlar neticesinde otomatik bir şekilde masalar görülmektedir. Bireylerin masa tercihlerinden hemen sonra oyunlara dâhil olmaları sağlanmaktadır.

Okeyy.net Popüler Salon Özellikleri

Okeyy.net popüler salon özellikleri arasında büyük farklar bulunmamaktadır. Bu salonlarda sadece daha çok kullanıcı yer almaktadır. Salonların daha çok kullanıcı alması da daha aktif olarak oyun oynamasını beraberinde getirmektedir. Ayrıca kullanıcılar genellikle bir salona bağlı hale gelir diğerlerini pek tercih etmemektedir. Adresimiz içerisinde popüler hale gelmiş olan salonlar da en çok tercih edilenlerinden oluşmaktadır. Yine de yapılan kontroller neticesinde popüler olan salonlar kullanıcıların rağbet gösterme oranlarına göre değiştirilmektedir. Popüler salonlarımız içerisinde puanlı olanlar da yer almaktadır. Puanlı salonların diğerlerinden farklı ise, salın girişleri için belli puanların üzerine çıkılması gerektiğidir. Siz de puanlı salonlarımızda profesyonel oyuncularımız ile okey oynamak istiyorsanız, oyun kazanımları ise puanlarını yükselterek işe başlayabilirsiniz.

Bunada Göz At  GameX 2019 Nerede ve Ne Zaman Yapılacak?
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir