Ninja 1 Haftada 1 Milyon Abone Oldu!

ninja 1 milyon abone

Geçtiğimiz hafta Twitch ile yollarını ayırarak Microsoft’un yayın platformu olan Mixer’e katılan mega fortnite yayıncısı Tyler ‘Ninja’ Blevins şimdiden bir milyon aboneyi geçmiş durumda.
ninja

Ninja’nın Mixer kanalına göz atan herkes biliyor ki Eylül’ün sonuna kadar Ninja’ya abone olmak ücretsiz.Bu da rakamların artmasında elbette önemli bir rol oynuyor.İşin asıl ilginleşeceği nokta bedava aboneliğin kalkmasından sonra olacak gibi gözüküyor.Çünkü o zaman gerçekten ninjanın kaç aboneye ulaşacağını görme fırsatımız olacak.Lakin bu olayları görmek için önümüzde iki ay var.

Nasıl olursa olsun bu kadar hızlı bir şekilde bir milyon aboneye ulaşması gerçekten büyüleyici bir olay.Mixer izleyicileri Twitch izleyicilerine göre oldukça az. Ninja’nın bu başarısı da izleyicilerin gözlerinin Mixer’e kaymasına ve Mixer oldukça güzel bir reklam yapmasına fırsat tanayacaktır.Diğer bir ünlü yayıncı olan DrDisrespect geçen yayınında eğer Mixer , Ninja gibi büyük bir kaç tane daha yayıncıyı bünyesine katmazsa rakamlarının düşeceğini belirtti.

DrDisrespect ”Bu olayın elbette Ninja ile bir alakası yok sadece platformun popülaritesi ile alakalı” dedi.

Bunada Göz At  +18 Oyunlar
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

1 Yorum

  1. Hamza

    12 Ağustos 2019 at 12:40

    ninja’da iyi kazanıyo he

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir