Netflix 2020 Haziran Ayı Programı

Netflix 2020 Haziran Ayı Programı

Yazar: Emre Sinema

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Netflix platformunun 2020 Haziran ayında gelecek içeriklerini listeleyeceğiz.

The Last Days of American Crime (5 Haziran)

The Last Days of American Crime, Karl Gajdusek’in senaryosundan Olivier Megaton’un yönettiği, yaklaşan bir Amerikan aksiyon suç gerilim filmi. Edgar Ramirez, Anna Brewster, Michael Pitt ve Sharlto Copley’i canlandırıyor ve Rick Remender ve Greg Tocchini’nin aynı ada sahip 2009 grafik romanına dayanıyor.

Queer Eye (5 Haziran – 5. Sezon)

Queer Eye, başlangıçta 7 Şubat 2018’de yayınlanan bir Amerikan Netflix orijinal serisidir.

Marcella (14 Haziran – 3. Sezon)

marcella dizi

Marcella, İsveçli Hans Rosenfeldt’in yapımcılığını, yazarlığını ve yönetmenliğini üstlendiği TV dizisidir. Hans Rosenfeldt aynı zamanda The Bridge dizisinin yaratıcısı ve senaristidir. Dizi, 4 Nisan 2016’da ITV’de yayınlanmaya başladı. Dizinin bölümlerine TV yayınından sonra Netflix’ten ulaşılabilir.

The Politician (19 Haziran – 2. Sezon)

Politikacı Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Ian Brennan tarafından oluşturulan ve Netflix’te yayınlanan bir Amerikan komedi-dram web televizyon dizisidir. Üçlü aynı zamanda Alexis Martin Woodall, Ben Platt ve Gwyneth Paltrow ile baş yapımcı olarak görev yapmaktadır.

Babies (19 Haziran – 2. Kısım)

Babies, 2020 Amerikan belgesel televizyon dizisidir. Bu öncül, bebeklerin hayatının ilk yılında dünya çapında 15 aileyi kapsamaktadır.

Yarına Tek Bilet (19 Haziran)

yarına tek bilet film

Yarına Tek Bilet, 19 Haziran 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanan, Ozan Açıktan’ın yönettiği başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı Netflix’in Türk orijinal internet filmi.

Crazy Delicious (24 Haziran)

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (26 Haziran)

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, David Dobkin’in yönettiği Andrew Steele ve Will Ferrell tarafından yazılan ve Ferrell, Rachel Adams, Pierce Brosnan, Dan Stevens ve Demi Lovato’nun oynadığı bir Amerikan komedi filmi.

Bunada Göz At  Netflix 2020 Mayıs Ayı Programı

Dark (27 Haziran – 3. Sezon)

Dark’ın 3. ve final sezonu 27 Haziran’da yayınlanacaktır. 3. Sezon ilk fragmanı 25 Mayıs 2020 tarihinde yayınlandı. Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından yaratılan bilim kurgu ve gerilim türündeki Alman internet dizisidir. Almanca olan ilk Netflix orijinal dizisidir ve 1 Aralık 2017 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.

Mayıs ayı Netflix içeriklerine ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL