Mobil İçin En İyi Battle Royale Oyunlar

mobil battle royale oyunları

Son zamanlarda battle royale oyunlar gittikçe artmaya başladı ve en son battle royale olarak Apex Legends çıktı. Çıktıktan 8 saat sonra 1 milyon tekil oyuncu sayısına ulaşan oyun herkesi şaşırttı. Mobil sektöründe oyunlarda gün geçtikçe gelişiyor öyle ki normalde bligisayarda günlük 2 milyon kullanıcısı olan PUBG, mobilde günlük 10 milyon kullanıcıya ulaşıyor. Tabi bu kadar kitleye ulaşmasının bir kaç sebebi var mesela ilki oyunun ücretsiz olması. Bilgisayarda Türk Lirası olarak 87 TL’ye satılırken mobil platformda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Mobil kitlenin son zamanlarda artmasıyla beraber günlük oyuncu sayısının 10 milyon gibi rakamlara gelmesi gayet normal gibi gözüküyor. Şuan piyasada en çok oynanan 2 battle royale oyunu olan PUBG ve Fortnite’ın mobil versiyonları hem Android hemde iOS platformları için var. Fortnite, iOS’ta bütün cihazlarda oynanabiliyorken Android’de aynı şey mümkün değil çünkü kısıtlı miktarda yani genellikle son model telefonlarda oynanabilir durumda. Ama bunlar dışında tabi ki de yüzlerce alternatif battle royale oyun var.

En İyi 5 Mobil Battle Royale Oyun

Oyun şirketleri battle royale oyunların çok tuttuklarını bildikleri için artık mağazaya girdiğinizde her 10 oyundan 8’i battle royale türünden oluyor. Tabi battle royale oyunların en başında PUBG gelir ama PUBG Mobile çıkmadan önceden de çoğu oyun şirketi battle royale türünde oyunlarını piyasaya sürdüler ve baya indirme sayısına ulaştılar. Gelin beraber piyasadaki en iyi battle royale oyunlara bakalım.

PUBG Mobile


100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın!

Bunada Göz At  PUBG'ye Karlı Harita Geliyor!

Android İçin Tıkla
iOS İçin Tıkla

Fortnite Mobile


Fortnite Battle Royale, Fortnite’ın tamamen ücretsiz 100 kişilik PvP modudur. Dev bir harita. Bir savaş otobüsü. Fortnite, inşa yeteneklerini ve yok edilebilen çevre öğelerini gerçek insanlara karşı yapılan soluk kesici savaşlarla bir araya getiriyor.

Android İçin Tıkla
iOS İçin Tıkla

RULES OF SURVIVAL


Oyun haritasında denizin ortasındaki büyük bir adada çeşitli bölgelerde kıyasıya mücadele etmek için hazır mısınız?  Dünya üzerinden online oyuncularla savaşarak bölgede hayatta kalmayı başaran en son oyuncu olabilecek misin? Oyuna başladığınızda 120 kişi aynı andaadanın belirli bölgelerine havadan bırakılır, ondan sonra her şey çevrede bulacağınız silah ve yaşam malzemeleri aramak ve bu arada diğer oyuncular tarafından öldürülmemeniz üzerine kurulu.

Android İçin Tıkla
iOS İçin Tıkla

Creative Destruction


13 farklı büyülü toprakta 4 x 4 km’lik devasa bir haritaya paraşüt ile havadan bırakılacaksınız, Sizin gibi 100 online oyuncu aynı bölgede herkes yaşamsal gıda maddeleri ve düşmanları öldürmek için silah ve kesici alet aramakla işe başlıyor, her an dikkatli olmalı kamuflaja önem vermelisiniz, Ölen kişiler arttıkça harita küçülmeye başlıyor ve düşmanlarla yakın temas sağlama daha fazla olacaktır.

Android İçin Tıkla
iOS İçin Tıkla

Garena Free Fire


Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!

Android İçin Tıkla
iOS İçin Tıkla

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

1 Yorum

  1. Emirhan

    8 Şubat 2019 at 10:41

    Fortnite oynayamayalar Creative Destruction indir çok güzel

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir