Cem Karakoç (mithrain) kimdir?

Cem Karakoç (mithrain) kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi yayıncılarından biri olan Mithrain kimdir?

Yayınlarında oynadığı Battle Royale oyunlar ile herkesin beğenisini kazanan, yerli Shroud olarak bilinen ve hatta bazen Shroud ile karşılaştırılan Cem Karakoç kimdir?

8 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğan Mithrain (Cem Karakoç), boğa burcudur. Twitch platformu üzerinden yaptığı yayınlar ile tanınan Mithrain, Battle Royale oyunlarda tam bir canavardır, hatta ölüm makinesidir. Twitch platformunda yaptığı yayınlara “H1Z1” oynayarak başlamıştır. “Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)” isimli oyunun çıkması ile çoğunlukla PUBG oynamaya başlamıştır. Bunların yanı sıra yayınlarında yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynamaktadır.

Twitch‘de 740 binden fazla takipçisi ve 40 milyonun üzerinde izlenme sayısı vardır. Ayrıca, YouTube‘da 565 binden, Instagram‘da 226 binden, Twitter‘da ise 67 binden fazla takipçisi vardır.

PUBG Başarısı

Çıktığı günden bu yana inanılmaz derecede sevilen PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın 2017 yılında Almanya’da düzenlenmiş olan ESL altındaki Gamescom turnuvasında Mithrain, wtcN, zeoNNN ve Mirliva, “Team Bosphorus” adını verdikleri takım ile ülkemizi temsil ettiler. Squad turnuvasında hiçbir başarı yakalayamayan takımımız, Mithrain ve wtcN‘ın katıldığı Duo’da üçüncü oldular ve bronz tava kazanmayı başardılar.

Şunu da eklememiz gerekir ki, Gamescom turnuvasından bir süre sonra “Team Bosphorus” dağıldı.

Mithrain’in PUBG ayarlarını görmek için tıklayınız.

Sürekli Yayın, Sürekli Turnuva

Dur durak vermeden sürekli yayın yapan Mithrain, çoğunlukla PUBG oynuyor olsa da, zaman zaman farklı ve yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynayarak yaptığı yayına renk katmayı başarıyor. Bunun yanı sıra GLL ve Faceit altında düzenlenen PUBG turnuvalarına katılıyor ve çoğu zaman başarılı oluyor. GLL tarafından düzenlenen “Nations Royale” turnuvasında da yer alan Mithrain, 32 vs 32 yapılan maçlarda çok iyi performans gösterdi ve takımını finale taşıdı. Finalde Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi karması ile karşılaşan Türkiye takımı, rakiplerini bozguna uğrattı desek çok doğru olur. Böylece Türkiye takımı, bu turnuvada da birinci olmayı başardı.

Bunada Göz At  Beyza Pelin Tatar (pelonuz) Kimdir?

Eğer “Mithrain kimdir?” sorusuna çok daha iyi bir cevap bulmak istiyorsanız, oyun oynarken izlemeniz yeterli olacaktır.


Yorumlar

  • Efe

    En sevdigim erkek yayincilardan

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL