Minecraft Skyblock Rehberi

Yazar: hakan Genel

Minecraft farklı harita ve modların geliştirilmesi sayesinde her zaman ilgi görüyor ve oyunculara yeni seçenekler sunuyor. Minecraft’ın en popüler haritalarından birisi olan skyblock, şimdiye kadar oluşturulmuş en popüler ve en büyüklerden birisi. Yüzen bir ada üzerinde Minecraft heyecanının yaşamasını yaşanmasını sağlayan ve çok oyunculu bir şekilde oynanabilen Minecraft Skyblock rehberi ile bu yeni haritada daha iyi bir performans sergileyebilir, zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Haritanın geliştirilmesi sırasında farklı yasaklar ve kriterler getirilmiş. Bu nedenle haritada oyunlara başlamadan önce oyuncuların bu duruma karşı mutlaka dikkat etmesi gerekiyor.

Oyuncular haritada yatakta uyumadan önce ölürse, adada yeniden doğma hakkını kaybediyor. Anakara dahilinde köprü yapmak ise yasak. Oyuncuların kolay zorlukta oynamaya başlaması önerilirken sağlığın yenilenmesi için bilerek adadan atlamak ya da benzer hareketler yapmak da yasaklanmış durumda. Yasaklara dikkat ederek skyblock haritasında hızlı ilerleme kaybetmek için Minecraft Skyblock rehberi dahilinde çiftlikleri, tarımı, hayvancılığı öğrenmelisiniz.

Minecraft Skyblock Cobblestone Jeneratörü

Oyunda daha hızlı ilerleme kaydedebilmek ve kazanç sağlamak için mutlaka üretim yapılmalı. Üretimlerde ise öncelik jeneratör. Cobblestone jeneratörü olarak adlandırılan jeneratörün en önemli özelliği ise sürekli taş üretmesi. Taşlar üretildikten sonra ise taşların satılması ve kazanç elde edilebilmesi mümkün.

Minecraft Skyblock Çiftlik Sistemi

Jeneratör sonrasında ise 2. olarak yapılması gereken işlem çiftlik kurmak. Adanın gelişmesi ve daha fazla kazanç sağlanabilmesi adına hayvanların beslenmesi gerekiyor. Minecraft Skyblock rehberi kapsamında oluşturacağınız çiftlik içerisinde 2 koyun ile üretime başlayabilir ve ardından yün, et ve süt ile gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Yeni Kahraman Archer, Maceraların Huzuruna Çıktı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL