Minecraft Modern Ev Yapımı

Minecraft Modern Ev Yapımı

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·02:02 Mart 8, 2021

Minecraft modern ev yapımı arayışında olanlar için ayrıntılı bir rehberlik yazısı ile karşınızdayız. Bir sonraki harika ve modern bir Minecraft evi üretebilmek aradığınız ilhamların hepsi burada.

Minecraft modern ev yapımı için sıfırdan bir tasarım inşa etmek ve göze hoş gelen bir yapı oluşturmak gerekir. Bunun için biraz fazla zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz ancak emek verdiğiniz işin sonucunca harikalar yaratabilirsiniz. Bunu daha önce hiç yapmamış olanlar çekingen yaklaşabilirler fakat Minecraft modern ev yapımı adım adım olacak şekilde aktaracağız.

Minecraft Modern Ev

Eğer rüstik evler ilginizi çekmiyorsa, arasında seçim yapabileceğiniz ve istediğiniz gibi tasarım yapabileceğiniz çok sayıda Minecraft modern ev seçeneğiniz bulunmakta. İhtiyaç duyduğunuz malzemeleri bulmak hatta en baştan üretmek bazen zor ve hatta can sıkıcı olabilir. Minecraft modern ev için malzemeler arasında taş, döşeme, kil, pencere, ahşap ve cam gibi birçok eşyaya ihtiyacınız olacak. Çok fazla malzeme olduğunu göz önünde bulundurarak, modern bir ev tasarımı yapmanın zaman alacağı ve ihtiyaç duyacağınız eşyaları önceden hazırlamanız gerekir.

Minecraft Modern Ev Nasıl Yapılır?

Minecraft modern ev nasıl yapılır adım adım:

  1. Tasarlayacağımız Minecraft evi büyük olacak. O yüzden çok fazla beyaz beton bloklarına ihtiyacımız olacak.

2. İlk olarak zemin oluşturmamız gerekir. Oluşturacağımız temel için zemine 48x42 şeklinde bir zemin kazın ve beyaz blokları içine yerleştirin.

  1. Adımda duvar inşa ederek devam edin. Fotoğraftaki gibi dış hattan bir blok inşa edin. Daha sonra da demir çubukları kullanarak resimdeki gibi bir kapı yapın.

  1. Resimdeki gibi evin camları için gri camlar yapın.
  2. Kapıları aşağıdaki fotoğrafta yer aldığı gibi yapın ve alt kısımlarındaki boşlukları kapatın. Merdiven yapımı için kuartz taş ve beyaz beton bloklarını kullanın. Merdiven yapmayı bilmiyorsanız Minecraft merdiven nasıl yapılır isimli makalemizden fikir alabilirsiniz.

Yorum yaz