Microsoft Flight Simulator Alfa Oynanış Görüntüleri

Microsoft Flight Simulator Alfa Oynanış Görüntüleri

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Microsoft, bir sonraki Microsoft Flight Simulator için alfa testine devam ediyor. Geliştirici ekibi, simülatörün alfa için arka planından neler çıktığı hakkında birkaç güncelleme paylaştı ve alfa testçilerinden simülatörün ne kadar ilerlediğini gösteren muhteşem ekran görüntülerini de paylaştılar.

Microsoft Flight Simulator bildiğiniz üzere 2020 yılında çıkışını gerçekleştirmesi planlanıyor ve şu an alfa sürümüyle devam ediyor. Güncelleme almaya devam eden oyun her güncellemede daha da geliştiriliyor. Oyunun sistem gereksinimlerine bakmak isterseniz diye de buraya bir adres bırakıyorum.

Microsoft Flight Simulator Nedir?

Microsoft Flight Simulator bildiğiniz üzere bir uçak simülatörüdür. Oyunda birçok havaalanı bulunmaktadır. Hatta Türkiyeden bile çeşitli havaalanları oyunda bulunmaktadır. Asobo Studio tarafından geliştirilen oyun Xbox Game Studios tarafından yayımlanmaktadır. Oyun sadece Microsoft Windows ve Xbox konsolları için yayınlanmıştır. Flight Simulator serisinin 11. oyunudur.

Microsoft Flight Simulator’ü Nasıl Oynayabilirim?

Oyunu oynayabilmeniz için bir Xbox konsolunuz ya da Windows 10 yüklü bir bilgisayarınız olması gerekmektedir. Bilgisayarınızdan Microsoft Store’ye çıktığında satın alıp oynayabileceksiniz. Ayrıca oyunun fiyatına da gelecek olursak şu anlık bir fiyat belirtilmedi. Oyun 4K grafik kalitesinde çıkışını gerçekleştirecek. Şu anda daha alfa sürümünde bile 150 GB boyutlarına erişen oyun tam olarak çıkışını gerçekleştirdiğinde boyutunun ne olacağı merak konusu.

Microsoft Flight Simulator Alpha Güncellemesi

En son geliştirme güncellemesi, Flight Simulator ekibi Alpha Build güncellemesi 1.3.X.X. önümüzdeki hafta geliyor. Yeni yapılar ve Airbus A320 için eklemelerle birlikte birkaç düzeltme de ekliyor.

Ekip ayrıca önümüzdeki haftalarda Alfa’ya daha fazla test kullanıcısı eklemek istiyor. Bununla birlikte, test kullanıcıları zaten Microsoft’un en yeni uçuş simülatörü ile uygulamalı zaman alıyorlar ve uçuşlarının ekran görüntülerini paylaşıyorlar.

Ekran Görüntüleri

İnanılmaz bir ayrıntı seviyesi, Alfanın neden 150 GB‘lık büyük yükleme boyutuna sahip olduğunu bu resimler açıklıyor. Bir yazılarında haritanın ölçeğini vurgulamak için bütün havaalanlarını eklemek istediklerini söylemişlerdi.

Bunada Göz At  Riot Games Hypixel Studios'u Satın Aldı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL