Marvel’s Avengers Oyun İncelemesi

tarafından
53
Marvel’s Avengers Oyun İncelemesi

Daha önce E3‘te kapalı kapılar ardında katılımcılara sunulan Marvel’s Avengers, Gamescom‘da herkesin ulaşabileceği bir şekilde yer aldı ve daha önce oynanış videolarını izlerken artık oyunun tam olarak nasıl oynandığını anlamış olduk .

Bizi Iron Man , Thor , Captain Amerika , The Hulk ve Black Widow gibi kahramanların kontrolüne bırakan oyun , geçişleri mükemmel yapılmış aksiyon sahnelerinden oluşmakta. Örneğin Thor ile bir grup adamı hakladıktan sonra sahneye Iron Man iniyor ve bir anda onun kontrolünü alıp havada süzülmeye başlıyoruz . Derken Hulk , sonra Black Widow , ardından Captain Amerika…
marvel avengers

Gamescom’da gösterimde olan bölüm oyunun hemen başları ve hikayenin nasıl şekilleneceğinin izlerini taşıyor . Amerika büyük bir tehditle karşı karşıya olduğunu anlıyor fakat Avengers’da pek güvenilir bir çözüm değil .
Hikayeden çok işe oynanış ön planda olacağa benziyor . Her kahramanın oynanış tarzı bir hayli farklı ve hepsi birbirinden eğlenceli . Thor çekicine ve yıldırım gücüne güveniyor , İron Man iki lazer yolluyor , Hulk herzamanki gibi böcek ezer gibi düşmanların içinden geçiyor ve Captain Amerika bol bol kalkanını savuruyor . Görsellik ve detaylar çok kaliteli ve göz alıcı duruyor . Hikaye sayesinde oyun gelişmiş bir mobil aksiyon oyunu imajından da kurtulacak diye düşünmekteyim.

Bunada Göz At  Nisan Ayında Çıkan Olan Oyunlar