Mafia III Hikaye DLC’leri Ücretsiz Oldu

Mafia III Hikaye DLC’leri Ücretsiz Oldu

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Mafia III: Definitive Edition, dün Playstation 4‘te piyasaya çıktı ve temel oyunu, tüm DLC paketlerini bir araya getirdi. Bu korkunç bir anlaşma değil, ama gerçek şu ki oyuna zaten sahip olmanızın çok gerçekçi bir avantajı var. Mafia III, Ağustos 2018‘de ücretsiz bir Playstation Plus ünvanıydı ve DLC hikayesi herkese ücretsiz olarak sunulduğundan orijinal oyunu kitaplığınıza eklediyseniz oyununuz otomatik olarak Definitive Edition’a yükseltilecek.

Mafia III’ün oyununu yeni almış olsanız bile bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Mafya III: Definitive Edition ile birlikte The Stones Unturned and Sign of the Times genişlemesi tamamen ücretsizdir. DLC kısa süre içerisinde alınmalıdır. Bazı kullanıcılar bu içeriğin kendileri için ücretsiz olarak listelendiğini bildirirken, diğerleri böyle bir şansa sahip değil. Kendiniz için denemeye değer.

Yani, işte burada Mafia III oyunu zaten elinizde bulunuyorsa DLC’leri ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu daha sonra da almayı düşünüyorsanız bu teklifler sürmeye devam edecektir.

Bu kısımda biraz Mafia III oyunundan bahsetmek istiyorum. Mafya III, Hangar 13 tarafından geliştirilen 2K Games tarafından yayınlanan oyun Microsoft Windows, macOS, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına geldi. Oyun bir aksiyon-macera türündedir. Oyun 1968 yılının Bordeaux‘unda geçiyor. Oyun piyasaya 7 Ekim 2016‘da çıkmıştır. Bu oyun ilk iki oyuna göre pek sevilmemiştir. Hikayeden uzaklaşan bir yapısı bulunmaktadır. Oyunu ilk iki oyunu yapan şirketin yapmamış olması da önemli bir eski durumundadır.

Diğer oyunlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Nascar Heat 5 İlk Resmi Oyun Fragmanı Yayınlandı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL