Macera ve Aksiyon Dolu Black Desert Online 10 Milyon Nüfuslu Bir Ülke Oldu!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Black Desert Online dünya genelinde 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşıyor

Black-desert-black

Macera ve aksiyon dolu Black Desert Online 10 milyon nüfuslu bir ülke oldu!

Türkiye’nin MMORPG Oyunu Black Desert Online, 10 Milyon oyuncuya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Kullanıcılar, 31 Ekim – 28 Kasım tarihleri arasında oyuna kalıcı olarak sahip olabilme şansı yakalamanın yanı sıra 31 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında yüzde 50 indirimli paketleri Black Desert Online mağazasında bulabiliyor.

Black-Desert-Online-10-Milyon-Nufuslu-Bir-Ulke-image1

MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Oyun, gelişmiş özelleştirme sistemi, geniş açık dünya, aksiyon dolu savaşları ve en iyi oyun grafikleriyle dünya çapındaki maceracılar tarafından yaygın olarak oynanıyor.

31 Ekim’den 28 Kasım’a kadar sürecek 10 milyon oyuncu kutlamasıyla Black Desert Online, maceraperestlere ana silahlar, uyanış silahları ve alt silahlar gibi eşyalar kazanma şansı vererek, haftalık görevlerle maceraya heyecan katacak. Bu haftalık görevleri tamamlayan maceracılar, sıradan silahlardan daha yüksek geliştirme şansına sahip +15 silahlar elde edebilecek. Görevler, Vell’in okyanusun derinliklerinden yükselip maceracıların karşısına çıkacağı tarih olan 7 Kasım’dan önce geliyor.

Bunada Göz At  Far Cry: New Dawn Sistem Gereksinimleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL