Duygu Atıl (Lylo) Kimdir?

Duygu Atıl (Lylo) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Duygu Atıl Kimdir? Nereli?

Duygu Atıl namı diğer Lylo hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitim, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Ekim ayında aslen İzmir’de dünyaya gelen Duygu Atıl, Terazi burcudur. Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

duygu atıl

Neden Lylo diye sorulduğunda, nickname’i Live Your Life Online’ın kısaltılmış hali olarak kullanmaya karar verdiğini belirtmiştir.

2017 yılında CS:GO oynamaya başlamış, o dönemler laptop ile oyunları oynamış, ilerleyen dönemde FPS sorunları yaşayınca bilgisayar almaya karar vermiş ve yayın açmıştır. Genellikle öğlen vakti 3 gibi uyuyup gece yarısı uyandığını ve gece yayın açarak oyun oynayıp, sabah ta okula gittiğini dile getirmiştir.

Twitch yayınlarına başladıktan hemen kısa bir süre sonra yeni arkadaşlıkların yanı sıra ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Twitch öncesinde de sık sık kafa dağıtmak için oyun oynayan başarılı isim, hatta aktif olarak offstream oyununa da devam etmektedir.

Pek fazla dışarıda vakit geçirmekten hoşlanmayan Duygu Atıl, arkadaşları ile birlikte oyun oynamaktan, hafta sonu ise ailesi ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanmaktadır,

lylo

Twitch yayınında en fazla oynamaktan hoşlandığı oyunlar ilk dönemde League of Legends olmuş ardından çoğunlukla CS:GO oyununa devam etmiştir. Yayıncılığın kendisi için hobi olduğunu belirten Lylo hiç bir zaman bunu bir meslek olarak görmemektedir. Hayatını bu şekilde sürdürmeyeceğini ileride bir meslek sahibi olmasada yayıncılık yapmayacağını belirtmiştir.

2019 yılı itibariyle Instagram hesabında takipçi sayısı 237bin dir. Twitch hesabında ise 253bin civarındadır.

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bunada Göz At  Özgür Bakalar (uzunmakarna) Kimdir?

Yorumlar

  • YusufTestek

    :)

  • Oktayy

    Kendi capinda iyi bir yayinci

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL