LOL Wild Rift Arkadaş Ekleme

LOL Wild Rift Arkadaş Ekleme

Yazar: Emre LOL Wild Rift

10 Aralık itibari ile milyonlarca kişi tarafından beklenen League of Legends‘ın mobil versiyonu LOL Wild Rift çıkış yaptı. Herkes şu an da oyunu çözmeye çalışıyor. Bilgisayarda oynadığınız gibi olmadığı için birkaç kafa karışıklığı olabiliyor. Oyun çıktıktan hemen sonra Wild Rift arkadaş nasıl eklenir diye oldukça tartışıldı. Bu yazımızda sizlere yeni mobil oyun LOL Wild Rift arkadaş ekleme nasıl olur onu göstereceğiz.

Wild Rift Arkadaş Ekleme

Riot Games’in popüler oyunu League of Legends’ın mobil versiyonunda nasıl arkadaş eklenir sizlere aşağıda adım adım anlattık. Aşağıdaki adımları yaparak sizde arkadaş ekleyebilirsiniz.

  • Oyuna girin ve ana sayfaya gelin
  • Direk sağ tarafta bulunan pencereye tıklıyoruz ve arkadaş kısmı açılıyor
  • Gelen pencerede sağ yukarıda arkadaş ekleme simgesine tıklıyoruz
  • Ve açılan pencereye eklemek istediğiniz arkadaşınızın ismini yazıp aratıyorsunuz, istek gönderiyorsunuz
  • Arkadaşınız sizden gelen isteği kabul ediyor ve artık arkadaşsınız

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL Wild Rift Destekleyen Telefonlar

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL