LOL Wild Rift Açılmıyor Hatası Çözümü

LOL Wild Rift Açılmıyor Hatası Çözümü

Yazar: Emre LOL Wild Rift

10 Aralık itibari ile milyonlarca kişi tarafından beklenen League of Legends‘ın mobil versiyonu LOL Wild Rift çıkış yaptı. Oyun şu anlık bütün mobil cihazlarda indirilebilir durumda fakat her telefon desteklemiyor. Eski veya düşük özellikli telefona sahipseniz oyunu indirdiğiniz zaman açılmaması normaldir. Yeni nesil bir oyun olduğu için her telefonda aynı performansı göremeyebilirsiniz. LOL Wild Rift destekleyen telefonlar yazımızda hangi telefonların desteklediğini görebilirsiniz. Az önceki yazıda telefonunuz yoksa fakat orada bulunan telefonlar değerindeyse indirip oynayabilirsiniz sıkıntı çıkmaz ama o özelliklerden düşükse oynayamazsınız. Bu yazımızda sizlere LOL Wild Rift açılmıyor hatası çözümü nedir ondan bahsedeceğiz.

LOL Wild Rift Açılmıyor Hatası Çözümü

Yukarıda belirttiğimiz gibi oyun yeni nesil bir oyun olduğu için birçok Android telefonda çalışmayabilir. Telefonların sistem gereksinimlerini karşılayamadığı ve düşük kaldığı için oyunu indirseniz dahi girdiğiniz zaman sizi bekletip oyundan atar ya da beyaz veya siyah ekran karşısında kalırsınız. Şu anlık bu sorunun çözümü yok ve olmaz gibi de gözüküyor eğer ilerleyen zamanda oyun eski sürümler için de optimize edilirse bir ihtimal sorun çözülebilir.

League of Legends: Wild Rift Nedir?

League of Legends: Wild Rift, Android, iOS ve belirtilmemiş konsollar için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Oyun, PC oyunu League of Legends’ın mobil bir versiyonudur. 10 Aralık tarihinde çıkışını gerçekleştiren oyun ilk 2 günde toplam 10 milyon indirmeyi geçmeyi başardı.

LOL: Wild Rift Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL Wild Rift 1.1 Yama Notları

Yorumlar

  • İbrahim

    Abi senin sayende her şeyden yararlarını Biliyorum abim Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin abim yeter ki Ben O Kara pubg keyifliyim abi ya

  • Ömer Yiğit Yeşilyurt

    Wird rift e girdiğin zaman kaynak dosyaları hasarlı diyor ve ondan sonra hata 16 diyor oyunu bir çok kez indirdim

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL