LOL Takdir Seviyesi Nasıl Artar?

LOL Takdir Seviyesi Nasıl Artar?

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunda Takdir Seviyesi diye bir şey var ve bu sayede seviye atlayarak ödül kazanabiliyorsunuz. Peki Takdir Seviyesi nasıl artıyor? Her League of Legends oyuncusunun merak ettiği sorulardan biridir. Oyunda ne kadar yüksek takdir seviyeniz varsa eşleştirme oranınız o kadar iyi olur bu yüzden bütün oyuncular takdir seviyesini yükseltmeye çalışır. Bu yazımızda sizlere LOL Takdir Seviyesi nasıl artar, nasıl yükseltilir onu göstereceğiz.

LOL Takdir Seviyesi Nasıl Artar?

League of Legends’ta bulunan Takdir Seviyesi hem yükselen hem de düşen bir özelliktir. Takdir Seviyenizi yükseltirseniz sizin için iyi düşürürseniz sizin için kötüdür. Takdir Seviyesi 5. seviyeye kadar yükselebilir ve her seviyede sizlere ödüller verir. Yükseldiğiniz zaman da oyun eşleştirmeniz seviyenize göre değişiklik gösterir ve sizin seviyede birileriyle eşleşirsiniz. Oyunlarda ne kadar küfürsüz, argosuz oynarsanız o kadar takdir kazanırsınız. Gelin sırasıyla nasıl seviyenizi arttırabilirsiniz bakalım.

  • Oyunu iyi oynamalısınız
  • Oyun içi konuşmalarda iyi sözler etmelisiniz
  • Oyun sonunda Takdir isteyin
  • Oyun içi arkadaşlarınızla iyi geçinin
  • Küfür kullanmayın
  • Oyun sonu birbirlerinize Takdir gönderin

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL All-Star Oylama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL