LOL Giriş Yaparken Beklenmeyen Hata Oluştu Hatası Çözümü

 LOL Giriş Yaparken Beklenmeyen Hata Oluştu Hatası Çözümü
Okunuyor LOL Giriş Yaparken Beklenmeyen Hata Oluştu Hatası Çözümü

Dünyanın en popüler Moba oyunlarından olan LOL‘de son zamanlarda çoğu oyuncu aynı hatayı alıyor. Oyuncuların karşılarına çıkan bu hata hem sinir ediyor hem de oynamayı engelliyor, hiçbir şekilde oyuna giremiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere LOL giriş yaparken beklenmeyen hata oluştu hatasının çözümü göstereceğiz.

LOL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Hatası Çözümü

Son zamanlarda çıkan bu hata Google’da oldukça aratılır oldu. Bu hatanın çözümü aslında basit, oyunu silmenize falan gerek yok. Hatanın çözümü sizin modeminize bağlı ve sorunu oradan çözmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken sadece modemi kapatıp açmak ve daha sonrasında oyuna tekrardan giriş yapabilirsiniz. Eğer bu yöntem sorununuzu çözmezse Riot Games’e bu sorunla alakalı bilet gönderebilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL Tam Ekran (Full Ekran) Yapma Sorunu
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın