LOL Client Açılmıyor Çözümü

LOL Client Açılmıyor Çözümü

Yazar: Emre League Of Legends

Dünyanın en popüler Moba oyunlarından olan LOL‘de son zamanlarda çoğu oyuncu aynı hatayı alıyor. Oyuncuların karşılarına çıkan bu hata hem sinir ediyor hem de oynamayı engelliyor, hiçbir şekilde oyuna giremiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere LOL client açılmıyor hatasının çözümü göstereceğiz.

LOL Client Açılmıyor Hatasının Çözümü

Son zamanlarda çıkan bu hata çoğu oyuncunun sinirini bozmakta ve oyuna giremiyorsunuz, sizler için alternatif olarak çözebileceğiniz yöntemleri aşağıya yazdık onları deneyerek çözüme gitmeye çalışabilirsiniz.

Çakışan Programları Kapatın

Oyundayken arka planda açık olan uygulamalar oyun ile çakışabiliyor ve bundan dolayı da karşınıza bu hata çıkabiliyor. Görev yöneticisine girip çakışan uygulamaları bulup görevi sonlandır diyebilirsiniz. Çakışan uygulamalardan biri “Adobe Acrobat Update Service”‘dir. Eğer sizin de görev yöneticinizde bu uygulama açıksa kapatıp oyuna tekrar girebilirsiniz.

Güvenlik Duvarına Tanımlayın

Aldığınız bu hata güvenlik duvarına LOL’ü tanımlamadığınız için de çıkabiliyor. Windows Güvenlik Duvarına girip LOL ile alakalı olan şeyleri tanımlayıp kaydedebilirsiniz, güvenlik duvarınız kapalı olsa da bu hatayı alma şansınız var o yüzden tanımlamanız iyi olacaktır.

Yukarıda sizler için 2 başlık altında çözümleri gösterdik. Eğer hala hata devam ediyorsa yapmanız gereken iki şey kalıyor o da LOL’ü onarmak veya silip tekrardan kurmak.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Bunada Göz At  LOL Yeniden Bağlan Hatası Çözümü

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL