League of Legends PBE ve TFT Yama Notları Neden Çok Önemlidir?

 League of Legends PBE ve TFT Yama Notları Neden Çok Önemlidir?
Okunuyor League of Legends PBE ve TFT Yama Notları Neden Çok Önemlidir?
bubiroyun news

League of Legends oyuncularının düzenli olarak okuduğu LoL Yama notları oyuncular için çok önemlidir. Düzenli olarak yama notları okuyan bir oyuncu ile okumayan bir oyuncu arasında birçok fark olmaktadır. Örnek vermek gerekirse yama notları okumayan bir oyuncu her zaman yaptığı gibi kendi bildiği şampiyonları alarak oyuna başlamaktadır. Ardından her zamanki bildiği eşyalardan ezbere şekilde oyununa devam etmektedir. Halbuki satın alınan eşyalar ve seçilen şampiyonlar güçsüzleşmiş yani “nerf” yemiş olabilir.

Düzenli olarak lol yama notları okuyan oyuncu ise her zaman aynı şampiyonu seçen yani “OTP” dediğimiz kişiler olmayıp güçlendirmeler ve güçsüzleştirmelere göre şampiyon seçimi ve eşya seçimi yapabilen oyunculardır. Bu oyuncular, yama notları okumayan oyunculara göre çok daha başarılı olmaktadır. Çünkü şampiyonlara gelen küçük saldırı gücü ve yetenek gücü değişiklikleri bile dereceli oyunu kazanma açısından büyük önem arz eder.

Bir diğer konu ise TFT yama notları konusudur. Aynı şekilde bu kısımda da yukarıda bahsettiğimiz gibi oyuncular ikiye ayrılmaktadır. Özellikle TFT çok fazla şansa bağlı olduğu için küçük eşya seçimleri ve şampiyon seçimleri tamamen oyunda kaçıncı olacağınızı belirlemektedir.

Bunada Göz At  Pearl Abyss, Shadow Arena İçin Son Beta Sürüm Tarihlerini Duyurdu Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Leadergamer