League of Legends 9.11 Güncellemesi

lol 9.11 güncellemesi

League of Legends‘ın 9.11 güncelleştirmesinin notları yayınlandı. Kullanıcılara sunulacak olan güncelleştirme ile oyuna yeni bir kahraman gelmedi ancak mevcut kahramanlar üzerinde bazı değişiklikler yapıldı.

2009 yılında piyasaya sürülmesinin ardından, oyunseverler tarafından vazgeçilmez hale gelen League of Legends’ın 9.11 sürüm güncellemesiyle bizi bekleyen yenilikler var. Yeni bir karakterin getirilmediği bu güncelleştirmede, bazı karakterlerin güçleri değiştirildi ve bazı ufak dokunuşlar yapıldı. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden efsane oyunun güncelleştirme notlarına bakalım.

Karakter Değişiklikleri

Teemo
teemo

Dosta güven verirken, düşmana da korku salan sevimli kahramanımız Teemo, bu güncelleştirmeyle birlikte yeniden düzenlendi. Teemo’nun ulti güçleri biraz düşürülmüş olsa da karakterimiz hala yeterince güçlü. Teemo’nun temel saldırısında da değişiklikler yapıldı. Böylece artık Teemo, 4 saniyede bir kez 24-180 aralığında hasar veren bir yeni bir zehir kullanıyor.

Diana
diana

Diana’nın ise ulti özellikleri biraz yükseltilmiş diyebiliriz. Ayrıca bekleme sürelerinin az da olsa azaltılmış olduğu Diana’nın, Hilal Saldırısı ultisine de yeni bir savaş sisi eklenmiş durumda.

Wukong
wukong

Wukong’un düşmana vermiş olduğu zarar sırasında ortaya yeni bir darbe efekti eklendi. Ayrıca kahramanın hasar miktarından ziyade, sağlık iyileştirme oranında değişiklikler yapıldı ve ulti kullanıldığı sürede büyülerin kilitlenilmesi durumu da kaldırıldı.

Zac
zac

Güncelleştirmeden nasibi alan kahramanlardan bir tanesi de Zac. Zac’ın sihir hasarı düşürüldü ve bekleme süreleri de artırıldı.

Malphite
malphite

Kahramanımız Malphite bu güncelleştirmeden en karlı çıkan diyebiliriz. Temel özelliklerinden saldırı hızı hariç diğerler özellikleri, genel olarak yükseltildi.

Güncelleme 29 Mayıs‘da yayınlanacak.

Bunada Göz At  League of Legends'dan Efsane Sezon Öncesi Videosu
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

1 Yorum

  1. Emirhan

    21 Mayıs 2019 at 22:10

    Lol bitti artık

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir