Kung Fu Panda World Nasıl Oynanır?

Kung Fu Panda World Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Bilgiler Oyun Haberleri

DreamWorks, dünya çapında çok sevilmiş ve gişe rekorları kırmış olan Kung Fu Panda filmine dayalı ücretsiz bir tarayıcı MMO olan Kung Fu Panda World ile harekete geçti. Oyun farklı bir sanat tarzı ve yüksek üretim değerine sahiptir. Karakter yaratma ve öğretici sürece harika ses oyunculuğu eşlik eden ve birçok görünüm ile özelleştirme seçeneği sunan yüksek grafikli bir oyun olan KFPW, içinde dolaşmak için kalıcı bir dünya sunuyor. Kung Fu Panda World’de mini oyunlar bulmak mevcut. Bunlar, her biri farklı bir sembolle işaretlenmiş üç tipte gelir. Harita ekranını kullanarak bölgeler arasında seyahat anında gerçekleşir, ancak PetPet Park’taki gibi bir alandan diğerine manuel olarak yürümek mümkündür. Bu makalemizde sizler için en çok araştırılan konulardan olan Kung Fu panda World nasıl oynanır gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Kung Fu Panda World nasıl oynanır?
Dream Works Animations, çocuklar için ilk sanal dünya temalı oyun parkını, 10 milyon dolarlık bir bütçe ile ABD’de piyasaya sürdükten sonra büyük bir ilgiyle karşılaştı ve ücretli, ücretsiz olarak iki şekilde geliştirdi.

Çocuklar tarafından tercih edilmesi için sürekli genişletilme gereksinimi olmasından dolayı, Kung Fu Panda World kullanıcılarına ücretli bir oyun sağlayıcısı olarak hizmet sağlamakta. DreamWorks, ebeveynlerin çocukları için çevrimiçi güvenlik konusundaki korkularını gidermek için de bir dizi harcamalarda ve çalışmalarda bulundu.

Kung Fu Panda World Nedir?

Kung Fu Panda World, tarayıcı tabanlı bir oyundur. Oyun, oyuncuların karakterlerini önceden oluşturulmuş bir iki boyutlu dünyasında hareket ettirebilecekleri ve çeşitli mini oyunlara katılabilecekleri temalıdır. Oyunda yer alan çocukların her hareketleri ebeveynlerin istenmeyen bir durumlarla karşılaşmasına karşı oyun moderatörleri tarafından takip altında tutuluyor, sohbet bölümünde istenmeyen kullanıcılar ve sözcükler devre dışı bırakılıyor ve gelişmelerini olumsuz etkileyecek her türlü aksiyon ve etkinlikten uzak tutuluyor.

Bunada Göz At  En İyi 3 Assassin's Creed Oyunu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL