Kaç Saat LOL Oynadım?

Kaç Saat LOL Oynadım?

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. League of Legends oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor olabilirsiniz bir bakmışsınız saatlerce oynamışsınız ama hiç “Kaç saat LOL oynadım?”, “kaç gün LOL oynadım” diye düşündünüz mü? Eğer böyle bir şeyi düşündüyseniz sizlere harika bir haberim var, kaç saat ve kaç gün LOL oynadığınızı öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kaç saat LOL oynadım veya kaç gün LOL oynadım sorularının cevaplarını vereceğiz.

Kaç Saat LOL Oynadım?

Aklınızda kaç saat veya kaç gün LOL oynadığınız soruları varsa bunu cevabını bulabileceğiniz bir site var. Yapmanız gereken sadece siteye girmek, kullanıcı adını yazmak ve sağ tarafta sunucunuzu seçmek ardından alt tarafta bulunan butona basarak ne kadar oynadığınız görebilirsiniz. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

kaç gün lol oynadım

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL Oyunu Oynayamıyorsun Çevrimdışı Olabilirsin

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL