Just Cause 4 Steam tarafından sızdırıldı!

 Just Cause 4 Steam tarafından sızdırıldı!
Okunuyor Just Cause 4 Steam tarafından sızdırıldı!

E3 2018 etkinliğinin başlamasına çok kısa bir süre kalmışken aksiyonu ve eğlencesi bol Just Cause serisinin 4. oyunu Steam tarafından sızdırıldı. Valve Hitman 2 oyununun duyurusundan hemen sonra Just Cause 4‘ün de ön satış reklamını paylaştı.

Just Cause

Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği E3 2018 etkinliğinin başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Haliyle bazı oyunlarda bu etkinlik sebebiyle internet ortamına sızdırıldı. Avalanche Studios’un geliştirmekte olduğu Just Cause 4‘de bu talihsizliği yaşayan isimler arasında.

Just Cause 4 Steam

E3 2018’de Just Cause 4’ün de duyurulması planlanıyordu, Steam oyunun ön sipariş reklamını erkenden paylaşınca akıllarda soru işaretleri kaldı. Normalde reklam afişine tıkladığımızda bizi oyunun satış sayfasına yönlendirmesi gerekirken Steam’in ana sayfasına yönlendirmesi reklamın yanlışlıkla eklendiğinin bir göstergesi. Steam kısa bir süre içerisinde bu reklamı kaldırdı.

Walmart’ın listesinde bulunan oyunların da E3’de tanıtılıp tanıtılmayacağı bir başka merak konusu olanlar arasında. Just Cause yayıncısı Square Enix’in E3 konferansı 11 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’da başlayacak.

Bunada Göz At  Cyberpunk 2077 Mad Max Filminden Esinlenen Arabayı Gösteriyor
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın