İnstagram’dan para kazanma

 İnstagram’dan para kazanma
Okunuyor İnstagram’dan para kazanma

Eğer sağlam bir oyuncuysanız ekipman, oyun üyelikleri ve temel gereksinimler gibi birçok konuda paraya ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınız olan parayı instagram üzerinden kazanabilirsiniz. Yeni gelen yasalara baktığımız zaman instagram üzerinden satış yapanlar vergiye tabidirler ve sosyal medya fenomenleri aldıkları reklamlar için vergi vermek zorundadırlar. Lakin yıllık kazancımız 20.000 TL’yi geçmediği sürece vergiye tabi değiliz. instagram beğeni satın al veya instagram takipçi satın al gibi konulardan bahsetmeyeceğiz daha farklı olarak sizlere temel olarak nasıl para kazanıldığını anlatacağız. Bu sayede bedava steam oyun kodu aramaktan kurtulacak ve oynadığınız oyunlardan zevk alacaksınız.

Fenomen Olma

İnstagram gibi çeşitli sosyal medya platformlarında fenomen olmak artık çok kolay bunun için öncelikle kendi hayran kitlenizi oluşturmanız ve ardından ufak çalışmalara başlamanız gerekiyor. Belirli bir konuya yönelin veyahut belirli bir konuda sayfa oluşturun bunun en basit örneği ise Araba resimleri paylaşan bir sayfanız olsun veyahut kendi doğa fotoğraflarınızı paylaştığınız bir sayfanız. Bu sayfayı güçlendirmek için her gün fotoğraflar paylaşın. fotoğrafların altına yeteri sayıda etiket atın. Fazla etiket atmanız durumunda ceza alabilirsiniz. Takipçi satın al gibi hizmetler veren firmalardan ucuz maliyetlerde beğeniler satın alın ve gerçek takipçileriniz oluşsun. Küçük bir sayfayı kimse takip etmek istemez lakin 2-3 bin takipçisi olan sayfaları insanlar takip etmek ister.

Reklam Alın

Reklam almaya başlamak için belirli bir kitleniz ve beğeniniz olması gerekiyor, direkt instagram takipçi satın al uygulamalarından aldığınız takipçiler ile gerçek takipçiler arasında ince çizgiler olduğu için bu takipçilerinizden dolayı size reklam vermek istemeyebilirler. Lakin belirli bir miktar takipçi alıp daha sonra üzerine organik takipçiler kazanırsanız gayet doğal gözükür ve sizlere reklam verenler olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta iste takipçileri belirli bir kriterde ve düzende satın almanız. Eğer sayfanızı reklamlarla doldurursanız instagramdan para kazanma hayalleriniz suya düşebilir. Bunun için titiz davranmalı ve takipçilerinizi sıkmamalısınız.

Bunada Göz At  Steam Kış İndirimlerinde Almanızı Önerdiğimiz Oyunlar
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın