Instagram çekilişlerine çözüm olan site

tarafından
6
Instagram çekilişlerine çözüm olan site

Instagram çekiliş yapma olanağı sıklıkla merak edilen bir konu olmuştur. Yüzlerce, belki de binlerce beğeni veya yorum esas alınarak düzenlenen çekilişlerin elle tek tek girilerek hazırlanması ve ardından çekilişin yapılması neredeyse olanaksızdır. Buna karşın hem işletmelerin, hem de sosyal medya fenomenlerinin Instagram çekilişleri yapmasına dönük hizmet veren cekilisci.net gerçekten başarılı bir platform…

bu bir oyun

Çekilişçi

İnternetten para kazananlar ister sosyal medya fenomeni (influencer) olsun, ister işletme olsun, ara sıra çekilişler düzenleyerek takipçilerini motive edebilir. Diğer artıları ise, daha fazla kişiye ulaşmak, daha fazla etkileşim almak, daha fazla takipçi kazanmaktır.

Instagram’da çekiliş yapma örnekleri içinde en çok başvurulan yol şudur: Bir gönderiyi beğenen, o gönderiye yorum yapan (veya en az bir kişiyi etiketleyen), sayfayı da takip eden kullanıcılar arasında bir veya birkaç kişiye bazı hediyeler, indirimler veya başka olanaklar sunulmasıdır. Bir spor salonu bir aylık bedava üyelik verebilirken bir kafe kahve ve tatlı ikram edebilir. Bir sosyal medya fenomeni, sponsorunun hediyesini verebilirken, bir başkası kazanana kendi hediyesini yollayabilir.

Binlerce ve hatta daha fazla takipçisi olan sayfaların bir çekiliş düzenlediğinde katılımcı sayısı da benzer rakamlara ulaşmaktadır. Bu da çekilişin yapılabilmesini adeta olanaksız kılmaktadır. Buna karşın cekilisci.net ile Instagram çekilişi düzenlemek ve şanslı kişileri belirlemek çok kolay.

Sistemi kullanan çekiliş düzenleyicisi, ister bir kişinin kazanmasını talep edebilirken, istersen daha fazla kişinin de belirlenmesini isteyebilir. Yine isterse yedek talihli de seçilmesini isteyebilir. Sistemde satın alınan çekiliş paketlerinin ise herhangi bir son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Örneğin Haziran 2019’da alınan bir paketteki çekiliş hakkı, gelecek sene bile kullanılabilir. Herhangi bir hak kaybı veya ek ödeme talebi bulunmamaktadır. Özel bir yazılımla düzenlenen çekilişlere ne sistemin, ne de düzenleyenin müdahale etme şansı bulunmadığı için objektif sonuçlar elde edilmektedir.

Bunada Göz At  Blue Danışmanlık ile Takipçi Satın Alın

Siz de bir Instagram çekilişi yapma için çözüm arıyorsanız, hemen siteyi inceleyebilir ve ilk çekilişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem sayfanızın popülerliğini artırabilir, hem de etkileşim oranlarınızı zirveye ulaştırabilirsiniz.