Instagram araçları ne işe yarar?

instagram araçları

Fotoğraflarınızı Instagram Araçlarıyla Düzenleyin!

Oldukça temel düzeyde fotoğraf paylaşımının yapıldığı bir sosyal medya platformu olarak hayatına başlayan Instagram zaman içinde etkileşimin en yüksek olduğu, standart fotoğrafların yanı sıra pek çok içeriğin de paylaşılabildiği bir platform haline geldi. İşletmelere ait çeşitli hesaplardan bireysel kullanıcıların hesaplarına çok farklı türde hesabın yer aldığı Instagram’da ilgi çekici, beğenilebilecek görseller oluşturmak herkesin hedefi oldu. İşte bu noktada instagram araçları yardımıyla çekilen fotoğrafları veya hazırlanan görselleri en iyi şekilde düzenlemek mümkün oluyor. Instagram hesaplarını çok daha ilgi çekici hale getirmek ve fotoğrafları istenen görsel kaliteye ulaştırmak için geliştirilmiş olan düzenleyici uygulamalar ve programlar sayesinde kişilerin istedikleri hesaplara ulaşması mümkün hale gelebiliyor. Çoğu ücretsiz olarak sunulan uygulamalar ve programlar arasında Instagram için en çok kullanılan VSCO, Priime, Snapseed, Pixlr, Litely en çoktercih edilen uygulamalardan oluyor. Bu uygulamalar sayesinde dışarıdan instagram beğeni satın al hizmetinden yararlanmanıza gerek kalmıyor. Fotoğraflarla ilgili netlik, parlaklık, zıtlık, cilt tonu düzeltmesi gibiçok sayıda düzenlemenin yapılabildiği bu araçlar sayesinde Instagram üzerinde fotoğraflar paylaşılmadan önce detaylı bir şekilde fotoğrafları düzenleyerek görselleri istenen seviyeye getirmek mümkün oluyor.

Takipçi ve Beğenileri Araçlarla Yönetin!

Instagram platformunun en önemli kaynağı kişilerin bu platformdaki etkileşim seviyeleri olmaktadır.Bu etkileşim gücünü ortaya koyan unsurlar da takipçi sayıları ve beğeni sayılarıdır. Özellikle kısa sürede takipçi sayılarını artırmak ve paylaşımlarına gelen beğenileri artırmak isteyen kişilerin bunayönelik olarak geliştirilmiş instagram araçları ile gelişmeyi yönetmesi gerekmektedir. Kişilerin yeni takip ettikleri hesaplardan engelledikleri hesaplara, kendilerinin engellendiği hesaplardan kendisinitakip etmeyen hesaplara kadar pek çok hesap hakkında bilgi alabildiği araçlar kişilerin daha planlı bir şekilde takipçi sayısını artırmasını sağlamaktadır. Özellikle uzun vadede takipçilerinin sayısının kalıcıbir şekilde artmasını isteyen kişilerin bu tür araçlarla tıpkı bir sosyal medya yöneticisi gibi hesaplarını kontrol altında tutması da mümkün oluyor. Ayrıca bu tür araçlar sayesinde kişilerin paylaşımlarına ençok bakan, paylaşımları en çok beğenen ve paylaşımlara en çok yorum atan kişilerin kimler olduğunu öğrenmesi de söz konusu oluyor. Bu amaçla en çok kullanılan araçlar Followers for Instagram,Crowdfire, Tracker for Instagram, InstaTag, Magic Liker for Like Tags gibi araçlar oluyor.

Bunada Göz At  Blue Danışmanlık ile Takipçi Satın Alın

Hesap Analizlerini Araçlarla Yapın

Daha çok kurumlar tarafından yönetilen işletme hesaplarının yönetiminde ihtiyaç duyulan bir durum olan hesabın analiz edilmesinde de bunun için geliştirilmiş instagram araçları kullanmak mümkün oluyor. Hesapta kaç paylaşım yapıldığı, hikayede ne sıklıkla paylaşım yapıldığı, kaç kişinin paylaşımları kaydettiği, kaç kişinin paylaşımları beğendiği, reklam sistemi kullanılıyorsa bundan elde edilen gelirler hepsi analiz amaçlı geliştirilmiş olan araçlarla kullanılabiliyor. Çoğunluğu tamamen ücretli ya da belirli bir süreyle deneme sürümü veren bu türdeki araçlar arasında Hootsuite Analytics, Iconosquare, Union Metrics gibi araçlar yer alıyor. Ücretsiz olarak kullanılabilecek bazı analiz araçları ise Squarelovin ve Instagram Insights oluyor.

bu bir sinema replikler
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir