Inside Xbox: Aaron Greenberg Hayranların Yanıtını Ele Alıyor

Inside Xbox: Aaron Greenberg Hayranların Yanıtını Ele Alıyor

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Yazar Aytuğ ÇAĞLAR

Xbox Games Pazarlama Genel Müdürü Aaron Greenberg, ekibin sunum hakkında bazı yanlış beklentiler belirlediğini belirterek Mayısın Inside Xbox 20/20 akışına verdikleri yanıtı ele aldı.

assassins creed valhalla

Greenberg’in yanıtı, gösteriden sonra yeni nesil oyun sözü veren dünkü sunum hakkında hayranlardan gelen olumsuz geri bildirimleri izledi. Özellikle, Assassin’s Creed Valhalla‘nın gösterisi, bir oyun fragmanından pek çok kişinin beklediğini sunamadı, bunun yerine Viking baskınları ve savaşlarının dağınık görüntülerini, görünürde bir HUD kullanmadan sunamadı.

Greenberg geçen gece yaptığı açıklamada, “Hiçbir şey söylememiştik ve geçen ay ki gibi Mayısın Inside Xbox şovunu göstermiş olsaydık, tepkilerin farklı olabileceğinden şüpheliyim.”, “Açıkçası bazı yanlış beklentiler belirledik ve bu bizde geri bildirimi takdir ediyoruz ve bir takım olarak öğreneceğimizi garanti edebiliriz.”

Başka bir tweet’te Greenberg, ekibin “hayranların daha fazlasını istemesini beklediğini ve daha fazlasının kesinlikle onlara vermeyi planladığımız şey olduğunu” belirtti. Dün gece yayında duymuş olabileceğiniz gibi, Xbox Games Studios başkanı Matt Booty, Temmuz ayında Xbox Series X‘e gelen birinci taraf başlıklarına daha yakından bakacağını açıkladı. Greenberg ve Booty, Halo Infinite üzerinde çalışmakta olan 343 Endüstriden haber aldığımızı bildirmek için çaba harcadılar.

Bunada Göz At  Dust 2 Haritası Fortnite'a Geldi!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL