Hesapta İşlem Gerekiyor Hatası (Çözüm)

Hesapta İşlem Gerekiyor Hatası (Çözüm)

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·04:27 Şubat 27, 2022

Hesapta işlem gerekiyor hatası, genellikle android cihazlarda görülen ve bildirim olarak gelen bir hata olarak karşımıza çıkıyor. Can sıkıcı olan bu hata birçok işlemi engelleyebildiği gibi bazı durumlarda can sıkıcı da olabiliyor. Peki bu hesapta işlem gerekiyor hatası (çözüm) konusunu engellemenin herhangi bir yolu bulunmuyor mu? Elbette ki var. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki hesapta işlem gerekiyor hatası (çözüm) nasıl yapılır? Hangi adımları uygulamanız gerekmektedir?

Hesapta işlem gerekiyor hatası genellikle Gmail kaynaklı bir hatadır ve şifre değiştirilmişse karşınıza çıkmaktadır. Öyle ki Gmail hesabınızın şifresini değiştirdiyseniz ve tekrar giriş yapmadıysanız bu hata karşınıza çıkmaktadır. Hatayı ortadan kaldırmak için Gmail hesabınıza tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

Google Hesapta İşlem Gerekiyor Hatası Kesin Çözümü

Google hesapta işlem gerekiyor hatası kesin çözümü gerçekleştirmek için uygulamanız gereken adımları detaylı bir şekilde ele aldık. Aşağıda yer alan adımları uygulayarak hesapta işlem gerekiyor hatasını ortadan kaldırabilirsiniz. İşte o adımlar…

  • Öncelikle ayarlar menüsüne girmeli ve Google hesabınızı bulmanız gerekmektedir.
  • Google hesabınıza girdikten sonra hata veren Gmail hesabınızı ayarlar kısmından kaldırmanız gerekmektedir.
  • Yukarıda yer alan adımları uyguladıktan sonra hesap Google uygulamasından kalkmış ve hata giderilmiş olacaktır. Dilerseniz tekrar mail adresiniz ve şifrenizle hesaba giriş yapabilirsiniz. Hesabınızın şifresini unuttuysanız “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak hesabınıza yeni bir şifre talep edebilirsiniz.
  • Eğer işlemleri uyguladığınız halde bildirim duruyorsa büyük ihtimalle eskiden kalmış demektir. Sağa veya sola kaydırarak bildirimden kurtulabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları uygulayarak hesapta işlem gerekiyor hatasından kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Eğer hala kurtulamadıysanız telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. Ancak sıfırlamadan önce kaybolmasını istemediğiniz belgeleri yedeklemeyi unutmayın.

Yorum yaz