Her zaman gülümse Kanserden Korkma! LÖSEV

tarafından
5
Her zaman gülümse Kanserden Korkma! LÖSEV

Herkese merhabalar ben site yazarı TheRapy;

bu bir oyun

Öncelikle bu yazıyı bana yazdıran site sahibi Hüseyin Topçu’ya çok teşekkür ederim.

Lösev nedir ve neyi amaçlıyordur?

Lösev 8 Kasım 1998’de Ankara’da Üstün Ezer tarafından kurulmuş bir vakıftır. Ücretsiz tanı ve tedavi için küçük yaştaki kardeşlerimize yardım edip onlara iyi bir hayata bırakmayı amaçlıyordur.Aklınızdan geçer bu ücretsiz tedavi nasıl olabilir Lösev’in bir işimi var fabrikasımı veya Üstün Ezer tarafından paramı veriliyor vakıfa? Hayır lösevi bilen ve seven kişiler küçük kardeşlerimize yardım eli uzatan kişiler löseve bağış yapılıyor.Lösev için en çok bağış yapan kişiler sıraladım bunlara burdan teşekkür ederim.

 

-Cantuğ Özsoy(Unlost) Kendi yayınında Deli Mi Ne? kanalı tarafından 1000 dolarlık bir bağış alıyor ve kendi ihtiyacı olmadığını söyleyip Löseve bağış yapıyor.

-Kemal Can Parlak(Kendine Müzisyen) Bundan 2 hafta önce Lösev başlıklı bir yayın açarak o yayın’dan gelen bütün geliri löseve bağışlayacağını ve izleyicilerininde aracı olmalarını isteyerek 20 bin Türk Lirası bağış yaptı.

-Tuna Akşen(PintiPanda) 2 Yıl önce lösev başlıklı bağış yayını açarak 5 bin 500 Türk lirası ile Löseve katkıda sağladı ve izleyicilerinide buna ortak etti.

-Bosslayf(wtcN – Serhat Akın – Raedmoss – Enis Kirazoğlu – EasterGamers – Videoyun – Holmees -RaufBaba25-Kendine Müzisyen – Survivor Ogeday – Naru – Thaldrin – Zeusidiouss – JrokezFTW – Güneş Bey – Vicrains – Elraenn) Oynadıkları halı saha yayınında hem eğlendiler hemde küçük hasta kardeşlerimize yardım topladılar. 470 bin Türk Lirası löseve bağış yaptılar.

LÖSEV Normal Bağış

LÖSEV Oyuncak Bağış

Bunada Göz At  Steam'de En Çok Satılan 10 Oyun