Half-Life 3 Çıkacakmı ? İşte Cevabı !

 Half-Life 3 Çıkacakmı ? İşte Cevabı !
Okunuyor Half-Life 3 Çıkacakmı ? İşte Cevabı !

Valve Software tarafından geliştirilen Half-Life , 19 Kasım 1998 de orataya çıkmıştır ve dağıtımı Sierra Studios tarafından dağıtılmış bir FPS oyunudur . İlk başta grafikleri ilgi çekici olmasada oyun hem story bakımından hemde multiplayer bakımından sürükleyici bir oyun olmuştur . Half-Life serisinin 2. oyunu Half-Life 2 ise 25 haziran 2004 yılında ilk olarak ABD’de yayımlandı ve 2. seride oyuna bir çok map eklenip yanı sıra deathmach modu gibi bir kaç yenilik geldi .

Ancak 15 yıldır beklenen Half-Life 3 halen gelmedi . Oyunun kitlesi halen oyunu oynamaya devam ediyor ve serinin 3. oyununun gelmesi konusunda baya ısrarcılar bu yüzden 15 yıldır 3. oyunun çıkması bir türlü gündemden düşmedi

Valve başkanı Gabe Newell , Reddit AMA ekibinin yeni bir oyun çıkardığını açıkladı. Ve size anlattığım gibi half-life 3 gündeme geldi ve Gabe Newell ‘e “Yeni Geliştirilen Oyun Half-Life 3 mü ? “ Sorusu soruldu . Newell ise bu soruya espirili bir şekilde “3 numaralı sayı ağıza alınmamalı ” diye cevapladı . Yanı sıra Newell Half-Life kapıların tamamen kapatılmayacağını ve tek kişilik bir yapımın geleceğini vurguladı .

Newell , Source 2 oyun motorunun yanı sıra sanal gerçeklik teknolojisi içinde uyarlanabileceğini vurguluyor . Valve Başkanı Newell “Source 2 motorunu mükemmelleştirmeye devam ediyoruz. Söz konusu motor, sadece kendi yapımlarımızda kullanılmayacak, geniş bir geliştirici topluluğunun kullanımına sunulacak. Source 2, sanal ve artırılmış gerçeklik ile de uyumlu bir mimari. Ondan, yeni oyunumuzda da faydalanacağız.” İfadelerinde bulundu

Son olarak şunu söyelemek gerekirse Half-Life 3 ‘ün çıkması konusunda artık ben ümidimi kaybettim ama yinede yeni geliştirilen oyunu bekliyoruz belki ortada bir şaşırtmaca vardır :)Konu ile ilgili bilgilerden haberdar olmak için bizi takip edin.

 

Bunada Göz At  Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları Devam Ediyor 
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın