bu bir oyun

Göster Kendini Bi’daha Etkinliği Nasıldı?

perdigital göster kendini

Perdigital’in yapmış olduğu etkinlik nasıl geçti gelin bakalım

Perdigital‘in İninal ile birlikte yapmış olduğu etkinlikte oyun severleri bir araya topladı. Diğer etkinliklerin aksine bunun güzel bir yanı ücretsiz olmasıydı sadece 1-2 tane yapmanız gereken şey istiyordu. Etkinlikte bizde vardık ve ortam her ne kadar küçük olsa da beğendik. Cumartesi günü ilk gittiğimizde fazla kişi yoktu gelen yayıncılarda Wolfteam ve Zula‘dan olunca kalabalık bir ortam yoktu baya bir sakindi çoğusu zaten turnuvalar için gelmişti.
perdigital göster kendini

Önceden katıldığımız CNR Games Week, Gamex vs. gibi büyük olmasa da gayet ortam güzel hazırlanmıştı. Cumartesi günü yapılan çekilişlerde ortamda fazla kişi olmadığı için neredeyse katılan herkes çekilişten bir şey kazanıyordu ve buna bende dahilim bana da Wolfteam kodu çıktı ama oynamadığım için öyle duruyor.
lenovo game on

Xbox yine diğer etkinliklerde olduğu gibi bu etkinliğe de katıldı ve yaklaşık 10-12 tane Xbox konsolu vardı bu ciddi oranda diğerlerine göre fazla çünkü diğer etkinliklere bu kadar fazla konsol getirmiyorlardı ve konsollarda neredeyse bütün oyunlar vardı PUBG, FIFA 19 vs. Birde etkinlik ortamı fazla kalabalık olmayınca gayet rahat bir şekilde oynanıyordu.
perdigital xbox one

Perdigital, ilk etkinlik olmasına rağmen sponsorları iyi seçmiş çünkü burada fazla bir yerde görmediğimiz ikramlar vardı. 2 Tarafta kek standı vardı ve Beko neredeyse her saatte içecek ikramında bulunuyordu.

Etkinlikte sadece kötü olan şey bence küçük olmasıydı Vodafone Park‘ta Lenovo Game On alanında yapılan etkinlikte fazla katılımcı da göremedik. Standlar fazla yoktu, bilgisayar doluydu her yer ama onlarda sadece Wolfteam veya Zula oynayabiliyordun çok saçma bir şeydi. Birde Allah için bir daha şu bileklikleri vermeyin çıkartıcam diye bileğimi kesicektim en sonunda.
perdigital bileklik

Bunada Göz At  iPhone X'in Suyunun Tadı Nasıldır?

Perdigital‘in ilk etkinliği ve ücretsiz etkinliği yani bir kaç eksiği olmasına rağmen iyi sayılırdı ortam bir sonraki etkinliklerinde belki daha büyük alana geçerler ve daha iyi şeylerle karşımıza çıkarlar.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

1 Yorum

  1. TheRapy

    24 Ocak 2019 at 14:07

    Güzel olmuş pardigital ve ininala teşekkürler.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir