bu bir oyun

Gaming İstanbul 2019 Nerede? Ne Zaman?

gist 2019

Yeni bir GIST etkinliği geldi çattı merak edilenleri sizlere cevapladık

Yurt dışındaki oyun fuarlarına bakıp iç geçirirdik ama GIST sağ olsun bu iç geçirmelerimiz büyük oranda sonlandı. Artık dünyanın en önde gelen oyun firmalarını Türkiye’de de boy gösterirken görebiliyoruz. Kendilerini görebildiğimiz bu harika oyun fuarı da GIST yani Gaming İstanbul‘dan başkası değil . Kapladığı alan, yurt içi ve dışı katılımcı firma sayısı ve yoğun etkinlik trafiğiyle ülkemizdeki en önemli oyun fuarı haline gelen GIST’in üçüncüsü için geri sayım başladı. Oyunlara gönül vermiş insanların ülke hudutları içinde ziyaret edebileceği renkli ve eğlenceli GIST 2019’da bu sene de oyunseverleri çeşitli sürprizler bekliyor üstelik. Bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

GIST 2019 Ne Zaman ?

Gist bu senede ocak sonu ve şubat başında etkinliğini yapıyor. 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında oyun severler güzel günler geçirecek.

GIST 2019 Nerede ?

GIST Bu sene İstanbul Kongre Merkezinde olmayacak. Yeni yeri Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi! Avrasya Gösteri Merkezine nasıl gideceğiz diye merak ediyorsanız buraya tıklayıp bakabilirsiniz.

Bunada Göz At  CS:GO İnanılmaz Güncelleme!
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir