GameX 4. Gün ve Genel Olarak Nasıldı?

 GameX 4. Gün ve Genel Olarak Nasıldı?
Okunuyor GameX 4. Gün ve Genel Olarak Nasıldı?

Evet GameX 2019 son gününe geldi ve bu senede bitti. Son gün olanları ve tüm fuar boyunca genel bir yorumumuzu sizin için yazdık.

Son gün yine her zaman ki gibi dolu dolu geçti Redbull Gaming Ground alanında 1v1 turnuvaları devam etti. Onun dışında XDrive standına Duygu Köseoğlu geldi ve sevdikleriyle fotoğraf çekildi. XDrive standı yine eğlence doluydu bu seneki en güzel standlardan biriydi açtıkları şarkılarla milleti gayet güzel eğlendiriyorlardı.
gamex son gün

Anıl “Holyphoenix” Işık, e-Spor kulüpler birliğine geldi ve hayranlarıyla buluştu onun dışında çoğu e-Sporcu yine aynı şekilde Migros standında hayranlarıyla buluşup beraber 1v1 ödüllü vs attılar. Rammus53 bugün yine Indomie standında hayranlarıyla fotoğraf çekildi ve ödüllü 1v1 League of Legends attılar. Indomie baya Noodle dağıttı.
gamex rammus

GameX Genel Olarak Nasıldı?
gamex 2019

Dijital Medya Partneri olarak katıldığımız fuarda 4 gün boyunca aktiftik etraftaki her şeyi denemeye ve gözlemlemeye çalıştık. Şunu söylemem gerekirse GameX 2019 önceki senelere göre küçük olmuş. Tüyap Fuar Merkezinin sadece bir salonu GameX’e aitti ve gelen firmalar fazla değildi. Sitede katılımcılara baktığım zaman geçen sene yaklaşık 72 tane katılımcı firma bulunurken bu sene sadece 26 tane firma katılmış ve bu ciddi derece azalmış. Her şeyi ile güzeldi fakat bir de şöyle bir sıkıntı vardı yani deneyimlemelik fazla bir şey yoktu alanda sadece gezmek ve bakmaktan ibaretti. Bu kadar çok ziyaretçiye içerideki standlar fazla değildi. Genel olarak anlattığım gibiydi ama güzeldi bizi partner olarak aldıkları için buradan GameX’e de teşekkür ederiz güzel bir 4 gün geçirdik GameX 2020’de görüşmek üzere.

Bunada Göz At  Shadow Arena Erken Erişimi ile Oyun Dünyasına SunulduYapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın