GameX 1. Gün Nasıldı?

gamex 1.gün

Evet oyuncularin sabırsızlıkla beklediği Gamex etkinliği bugün itibari ile başladı. 4 gün sürecek olan etkinlik saha ilk günden dolu dolu geçiyor. Turnuvalar, etkinlikler, cosplayler, geek pazarlar ve bir çok daha şey Gamex’de buluşuyor.

Ortam oldukça güzel geçiyor ve ilk günden baya kalabalık ölmesinden dolayı çoğu standda turnuvalar için kuyruklar uzuyor.
gamex

Bugün oldukça yoğun geçti ilk gün olmasına rağmen böyle kalabalık olması gayet iyi fakat Gamex alanı böyle bir ziyaretçiye karşı biraz küçük kalıyor. Neredeyse çoğu büyük firma bu etkinlikte yer alıyor fakat deneyimlemelik pek fazla bir şey yok. Bir kaç küçük oyun firmaları da fuardaydı ve kendi oyunlarını ziyaretçilere sunmuşlardı. Oradaki yeni gelişmekte olan ve benimde baya hoşuma giden Cubia Game oyununu inceledim. (Fotoğraf Instagram sayfasından alıntıdır.)
cubiagame

Oyun puzzle oyunu, eğer seviyorsanız böyle oyunları çok hoşunuza gidecektir ve oyun birazda zeka istiyor. Oyun şuanlık 9 bölümden oluşuyor ama ekstradan yapılmış çok bölüm vardı yani bölümleri bitirdikten sonra onları da oynayabilir ve isterseniz sizde bölüm hazırlayıp yayınlayabilir, arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Oyun daha yeni gelişme aşamasında henüz bilinmiyor ama basit bir oyun gibi gözükse de grafikleri, mekanikleri falan büyük bir yapım. Oyundan detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız ve isterseniz oyunun Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada bizi hoşgörüyle karşılayan Keal Technology standına da teşekkür ederiz. Yaptığımız iş hakkında oldukça olumlu yorumlar yaptı ve bizi mutlu etti.
keal technology

Turnuvalar oldu Redbull‘un 1 v 1 turnuvası ve Rampage‘in Fortnite turnuvası vardı fakat herhangi bir CS:GO turnuvası yoktu biz sorduğumuzda da olmayacağını söylediler açıkçası böyle bir etkinlikte kimsenin CS:GO ile ilgili bir şey yapmamış olması kötü olmuş. Etrafta bir sürü cosplay vardı ve hepsi başarılı olmuştu ciddi oranda cosplay sektöründe ilerleme kaydetmişiz. İlk gün böyle geçti ikinci günde görüşmek üzere.
gamex lol turnuvası

Bunada Göz At  Ninja 1 Haftada 1 Milyon Abone Oldu!
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir