Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2021

Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2021

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·12:01 Aralık 24, 2020

Battle Royale oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile sadece telefondan değil bilgisayardan da emülatör aracılığıyla rahatlıkla oynanabiliyor. Emülatör ile oyuna girerseniz karşınızada emülatör ile oynayan oyuncular gelir. PUBG Mobile'ı bilgisayarda Gameloop emülatörü ile oynayabilirsiniz ve bu emülatörünün oyuna girmeden önce ayarları bulunur bunun sayeden FPS'iniz artabilir. Bu yazımızda sizlere Gameloop PUBG Mobile ayarları nelerdir nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2020

Gameloop emülatör ayarları ile oyununuzun FPS'ini arttırabilirsiniz ve bu sayede oyun içinde daha akıcı oynayabilirsiniz. Aşağıda sizler için yapabileceğiniz ayarları gösterdik sizde aynısını uygulayarak oyun performansını arttırabilirsiniz. İlk önce Gameloop emülatörünü açıp sağ üst taraftan ayar kısmına giriyoruz daha sonrasında Motor kısmına geliyoruz.

pubg gameloop ayarları

İşleme

İşleme ayarlarında bir değişik yapmanıza gerek yok Akıllı Mod'da kalması en iyisidir. Alt tarafında gördüğünüz "tik" kısımlarını nasıl görüyorsanız aynısını yapın.

Düzgünleştir

Burada FPS'inizin artmasını istiyorsanız Kapat seçeneğini seçmeniz gerekiyor, Dengeli yaparsanız bilgisayarınıza göre ayarlanır fakat bilgisayarınız yeterli değilse Kapat yapmanız sizin için daha iyi olur.

Hafıza

Buraya ne kadar RAM'iniz bulunuyorsa yarısını koymanız FPS'inizi arttırır, tamamen RAM'inizi oyun üzerine vermeyin ciddi sıkıntılar çıkabilir ve ALT Tab yaptığınızda çok fazla kasma yaşarsınız.

Çözünürlük

Monitörünüze göre otomatik olarak ayarlanmış olur

Motor kısmında ayarları tamamladıktan sonra Oyun kısmına giriyoruz

pubg mobile gameloop ayarları

Yukarıda gördüğünüz iki ayarı yapmanız yeterlidir daha sonrasında kaydedip çıkabilirsiniz. Gameloop emülatörünü yeniden başlatın ve oyuna girin.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla 

Yorum yaz