bu bir oyun

Gaga Bulut’tan Şaşırtıcı İfade!!!

gaga bulut ifade

Gaga Bulut’un verdiği ifadeler sosyal medyayı salladı

YouTube‘da ve Sosyal Medyada ciddi takipçisi olan Bulut Altuğ, geçtiğimiz günlerde çocukları para karşılığı öpüştürdüğü için gözaltına alındı ve cezaevine gönderildi. Cezaevine gönderilen Bulut Altuğ’un verdiği ifade ile görenler şaşkına döndü. Gelin ifadeye bakalım:

“Ayda 7 ile 10 bin lira arasında değişen para kazanıyorum. Hatta 15 bin lira kazandığım zamanlar da oldu. Kötü bir amacım yoktu. Sadece ilgi çekici bir şeyler çekmek istedim. Ailemin maddi durumu iyi. Babamın Aydın’da restoranı var. İlk başlarda beni bu halimle kabul etmediler. Ama beni görmek isteyenler sayesinde restoranın işleri de arttı.Kötü bir amacım yoktu, ilgi çekici şeyler çekmek istedim. İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var.”

Yaptığı şeyler sırf ilgi çekmek ve para kazanmak üzere olduğunu anlayabiliyoruz. Bize göre iyi mi oldu bizce iyi oldu reşit olmayan kişilere böyle bir şey yapılması hoş değildi ve sadece bununla değil başka yaptıkları şeylerde var. İzmir Başsavcılığı kararı ile YouTube videoları ve Sosyal Medya hesaplarının bazılar kapatıldı.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Bunada Göz At  Merve Özkaynak Kendisini Ölümle Tehdit Eden Kişiyle Yüzleşti!
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir