Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri | Kaç GB?

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri | Kaç GB?

Yazar: Emre Sistem Gereksinimleri

2018 yılında Playground Games tarafından geliştirilen ve neredeyse en gerçekçi yarış oyunu grafiklerine sahip olan Forza Horizon 4, dünyada en çok oynanan yarış oyunlarından biridir. İngiltere sokaklarını ve 450’den fazla arabayı içeren Forza Horizon 4, PC ve Xbox One oyuncuları için çıkış yapmıştı. Oyunun oldukça gerçekçi grafikleri ve sürüş deneyimi olduğundan dolayı neredeyse bütün yarışsever oyuncuların ilgilerini üzerilerine çekiyorlar. Bu yazımızda sizlere yarış oyunlarında oldukça sevilen Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu söyleyeceğiz.

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri – Kaç GB?

Forza Horizon 4, kaliteli bir oyun grafiklerine sahip olduğu için yarış oyunları arasında en yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyan oyunlardan birisi. Oyunu oynamanız için yeni nesil bir bilgisayara ihtiyacınız olabilir çünkü oyun biraz yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i5-750

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 650 Ti veya AMD Radeon R7 250x

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 55 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i7-3820

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290x

Bellek : 12 GB RAM

HDD : 55 GB

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir

Bunada Göz At  Cabal 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL