Fortnite Nisan Yenilikleri

Fortnite Nisan Yenilikleri

Yazar: Emre Fortnite

Dünyanın en çok oynanan oyunları sıralamasında ilk 3 arasında yer alan Fortnite nisan yenilikleri, oyun tutkunlarına birçok eğlenceli sürprizle beraber geliyor.

Battle Royale oyunları arasında lider olan Fortnite oyuncusuysanız, Nisan 2021 tarihinde gelen yenilikler ilginizi çekebilir. Eğer hem şık hem de renkli kostümler ilginizi çekiyorsa, nisan ayında tam anlamıyla tatmin olabilirsiniz. Popüler kültürü yakından takip eden Epic Games, nisan ayında Fortnite Battle Royale oyuncuları için ağırlıklı olarak canlı renklere yer verdi.

Fortnite Yeni Sezon

Fortnite yeni sezon geçtiğimiz günlerde geldi ve bol miktarda kozmatik beraberinde geldi.  Epic Games tarafından onaylanan ve söylentiler dahil olmak üzere Nisan 2021’de battle royale’ye çıkmasını beklediğimiz tüm Fortnite görünümlerini topladık.

Aloy – Horizon Zero Dawn ortak çalışması

Beklendiği gibi, Aloy Fortnite görünümü yeni ortaya çıktı ve sızıntıların çoğu artık resmi bilgilerle doğrulandı. Tahmin ettiğimiz gibi, 14 Nisan’da Horizon Zero Dawn paketi için yarışabilecek PS4 ve PS5 oyuncuları için özel bir turnuva olacak.

Ek Lara ve Aloy, 16 Nisan’dan itibaren bir LTM (sınırlı süreli mod) için bir araya gelecekler. Aloy görünüm paketi de 16 Nisan’da eşya mağazasına düşecek (bir kaplama, planör, ifade, hasat aracı ve backbling). Fortnite’ı bir PS5’te oynarsanız, Aloy için özel bir stilin kilidini açabilirsiniz. Itemlerin fiyatının ne olacağı şu an için açıklanmadı.

Neymar Collab- Futbol simgesi

Bir süre dedikodulardan sonra Neymar’dan ilham alan bir Fortnite görünümüne kavuşacağını artık biliyoruz. Fortnite Brezilya’nın Twitter resimlerini futbolcunun saçlarıyla bir lama olarak değiştirmesi gibi birkaç teaser vardı.

Şimdi Epic Games, kurt benzeri bir tasarıma sahip Neymar Jr formatının geleceğini doğruladı ancak neye benzediğini hala tam olarak bilmiyoruz.

Yeniden Doğuş Harley Quinn- DC Serisi

Muhtemelen Fortnite nisan sezonunda gelecek yenilikler arasında en çok ilgi çekecek olan şey, DC evreninin yaramaz kışı Harley Quinn olacak.

Bunada Göz At  Fortnite Oyunu Hakkında Herşey

 

Epic Game’in süper kahraman çizgi romanlarıyla iş birliğine devam eden Batman / Fortnite: Zero Point işbirliği yolda. Altı sayıdan oluşan bu mini dizi, yalnızca Fortnite bilgisini genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda Rebirth Harley Quinn görünümü gibi oyun içi öğeler için kodlar da içerecek.

20 Nisan’dan 6 Temmuz’a kadar çıkan çizgi romanları satın alarak veya ABD’de DC Universe Infinite’a abone olarak bu öğelere sahip olabilirsiniz.

Prenses Felicity

Uzun zamandır beklenen Prenses Felicity Fortnite görünümü yakında geliyor olabilir. Çeşitli yükleme ekranlarında ve oyun içi ekranlarında gelen ipuçlarından sonra ‘Princess Fishstick’ oyuna girmek üzere olabilir.

Görünüşe göre kendisi de bir kazma, planör ve silah sargısıyla birlikte gelecek bir paketin parçası, ancak resmi olarak piyasaya sürene kadar bu eşyaların ayrı ayrı satın alınıp alınamayacağını bilemiyoruz.

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL