FIFA World Nedir ve Nasıl Oynanır?

FIFA World Nedir ve Nasıl Oynanır?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·04:35 Şubat 27, 2022

Electronic Arts’ın Kanada’daki ödüllü geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiş olan EA Sports FIFA World, herkesin kolaylıkla oynayabileceği ve sahip olacağı özellikle yaratılmış eşsiz bir oyundur. EA SPORTS FIFA HD konsol oyununa, FIFA Ultimate Team'e ve bir dizi yeni özelliğe sahip olan oyun, FIFA franchise ile eşanlamlı eğlenceli ve sürükleyici bir futbol deneyimi sunuyor.

FIFA World’de sizi 600 gerçek futbol kulübü ve 31 tam lisanslı lig bekliyor. 20.000’den fazla gerçek oyuncu ile eşsiz ve otantik şekilde oynayabileceğiniz oyunun her yıl gerçekleşen dünya çapındaki bir turnuvası da mevcut.

Aralarından seçim yapabileceğiniz FIFA ve PC oyunları için gamepad, geleneksel klavye ve oyun kolu gibi üç farklı kontrol seçeneği bulunmakta. Futbolun gerçek dünyasından olaylar, FIFA World'de canlı içerik barındırıyor. Yeni turnuvalar, sınırlı süreli başarılar, oyuncuların özel versiyonları, promosyonlar ve “happy hour” yani mutlu saatler ile bulabileceğiniz değişiklerle FIFA World’de hemen her gün yeni bir güncelleme bulmak mümkün. Sizler için FIFA World nedir ve nasıl oynanır sorusunun cevabını detaylı bir şekilde ele aldık. Peki FIFA World nedir ve nasıl oynanır?

FIFA World’e Genel Bakış

En sevdiğiniz gerçek dünya kulübünü online sezonlarda zafere taşıyarak ligde üst sıralara hızlıca tırmanabilir, diğer rakiplerinizi ligin yarışında saf dışında kalabilir ya da yanlış stratejileriniz yüzünden düşüş yaşayabilirsiniz. Futbolun gerçek dünyasından etkinliği yansıtan, para, paket ve XP kazanmayı başaran sınırlı süreli başarılar için günlük FIFA Dünyasını kontrol edebilirsiniz.

Bunlar dışında gözünüze kestirdiğiniz birine maç davetinde bulunabilir, arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve kimin neler yapabileceğini görebilirsiniz.

Bedava FIFA World Hesaplarının Avantajları Nelerdir

Gerçek zamanlı ve gerçek kulüpler ile mücadeleye sıfırdan başlamak sandığınızdan daha zorlayıcı olabilir. Oyun gereçlerinde en baştan kurulmuş bir takımla antrenman çalışmaları, alt yapı çalışmaları ve para kazanmak için çeşitli yolları geliştirmek fazla zaman alabileceği gibi, yanlış stratejiler sizi dibe çekebilir. Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo gibi üstün kaliteli oyuncuların da yer aldığı sistemde takımınızı büyütmek için çok fazla çalışabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan şifreler ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Tüm içerikler kontrol edilmiş ve işlevseldir. Dilerseniz sizden başka kimsenin erişmemesi için bilgilerinizi özelleştirebilir ve kendinize özel yaratabilirsiniz.

Yorum yaz