Eylül Ayında Çıkacak En İyi 3 Oyun

 Eylül Ayında Çıkacak En İyi 3 Oyun
Okunuyor Eylül Ayında Çıkacak En İyi 3 Oyun

Bu ay yani Eylül ayında birbirinden güzel 3 oyun çıkış yapacak; Greedfall, Borderlands 3, Gears 5. Oyun sektörünün en heyecanlı ayı olarak geçebilecek bir ay olacak çünkü yaklaşık 20 tane oyun çıkıyor ama biz sizin için en iyi 3 oyunu derledik ve oynayabilirseniz kesinlikle oynamanızı öneriyoruz.

Gears 5

Gears 5, Microsoft Windows için Xbox Game Studios ve Xbox Play Anywhere’in bir parçası olarak Xbox One için yayınlanacak olan The Coalition tarafından geliştirilen yaklaşan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. 6 Eylül 2019’da çıkış yapacak. Gears 5 sistem gereksinimleri için tıklayın.

Greedfall


Daha önce Technomancer ve Bound by Flame gibi oyunlar ile karşımıza çıkan Spiders Games, Focus Home Interactive’ın desteğini de alarak yeni bir oyun duyurusu gerçekleştirdi. Oyunun yayınlanan ilk videosu ise oldukça dikkat çekici.
RPG türünde olan Greedfall, 17. yüzyılda geçmesine karşın büyü gibi unsurların da yer aldığı alternatif bir dünyaya sahip. Oyunda hazine avcıları, paralı askerler ve işgal unsurlarının olacağı bir dünyanın resmedileceği de belirtilmiş. Oyunun hikayesi hakkında fazla bilgiye yer verilmese de oyuncuların kendilerini istilacılar ve doğa üstü varlıklar tarafından korunan yerliler arasında artan gerilimin ortasında bulacağı belirtilmiş. 10 Eylül 2019’da çıkış yapacak. Greedfall sistem gereksinimleri için tıklayın.

Borderlands 3

Borderlands 3, 2012’deki Borderlands 2’nin devamı olan birinci şahıs nişancı oyunu oyunudur ve Borderlands serisinin dördüncü ana girişidir. 13 Eylül 2019’da çıkış yapacak. Borderlands 3 sistem gereksinimleri için tıklayın.

Bunada Göz At  Life is Strange Oyunu Android Cihazlara Geliyor!
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın