Everspace 2 Sistem Gereksinimleri

Everspace 2 Sistem Gereksinimleri

Yazar: Emre Sistem Gereksinimleri

Everspace 2, Rockfish Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülecek, üç boyutlu (3D) tek oyunculu bir uzay oyunu olan Everspace 1 oyununun devam serisi olacak.

Serinin ilk oyunu olan Everspace 1 oyunu, oyun severlerden tam not almış 2017 sürümlü bir oyundur. Gelişmiş oyun motorları ve grafik özellikleri ile Everspace 2 sistem gereksinimleri oyun severler tarafından şimdiden merak ettiği konuların başında geliyor. EVERSPACE ™ 2, derin keşifler, tonlarca ganimet ve klasik RPG unsurları ile hızlı tempolu, tek oyunculu bir uzay nişancı oyunudur. Oyunun Ecerspace’in ilk serisinde olduğu gibi artan zorlukları ve ilerlemelerinin olması bekleniyor. Oyun içi kazandığınız oyun içi mağazalarda harcayabilir ve bir sonraki maceranızı daha kolay hale getirebiliyorsunuz.

Oyuncuların farklı özelliklere sahip silahlar, manevra kabiliyetleri ve kalkan gibi birçok özelliklerle gemilerini güçlendirme ve yeteneklerini geliştirebilme opsiyonları sunan oyun, isminin hakkını veriyor. Eğer uzay macerası ve uzay oyunları seviyorsanız, oyun severlerden tam not alan oyunun devam oyunu sizin için ilgi çekici olacaktır. İlk kez oynayan oyuncular, belirli bir seviyeye geldikten sonra kendilerini hikâye modunda bulurlar. Oyunlarda ilerledikçe farklı NPC oyuncularla karşılaşacak ve görevleri tamamladıkça ek özellikleri entegre edebileceksiniz.

Everspace 2 Sistem Gereksinimleri nelerdir?

EVERSPACE 2 Sistem Gereksinimleri (2021)- tam özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: EVERSPACE ™ 2’yi Çalıştırabilir miyim?

EVERSPACE 2 sistem gereksinimleri

 • Bellek: 16 GB
 • Grafik Kartı: AMD Radeon RX 580
 • EVERSPACE 2 CPU: Intel Core i7-4770K
 • Dosya Boyutu: 50 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

EVERSPACE 2 önerilen sistem gereksinimleri

 • Bellek: 8 GB
 • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K
 • EVERSPACE 2 Dosya Boyutu: 50 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

Bilgisayarınızı EVERSPACE  2 sistem gereksinimlerine göre otomatik olarak test edin ederek oynamadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.

Bunada Göz At  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri | Kaç GB?

 

EVERSPACE 2 minimum sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Win 7 32
 • İşlemci: Intel Core i3-2115C 2.0GHz / AMD Athlon II X3 455
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5870 1024MB veya NVIDIA GeForce GTX 480
 • Sistem Belleği: 4 GB RAM
 • DirectX 11 Uyumlu Ekran Kartı

EVERSPACE ™ 2’yi çalıştırabilir miyim?

Everspace 2 oynayabilmek için sisteminizde yer alan ekran kartının en kötü ihtimalle NVIDIA GeForce GTX 780 olması gerekebilir. Ayrıca, oyunu en düşük grafik ayarlarında çalıştırmak için AMD Radeon RX 580 önerilir. Tavsiye edilen en düşük işlemci, Intel Core i5-2500 K CPU gerekir. Fakat oyun geliştiricileri, oyunu en iyi FPS ve akıcılık ile oynanabilmesi için en az Intel Core i7-4770 K veya eş değer bir CPU sahibi olmanız gerektiğini öneriyor. Oyun için bilgisayarınızda yer alması gereken RAM kapasitesi en az 8 GB olmalıyken, oyun geliştiricileri en az 16 GB önermekte. Oyunu bilgisayarınıza indirebilmek için diskinizde en az 50 GB boş yer olması gerekir.

Oyunun sistem gereksinimlerine sahip marka modele ait donanımınız yoksa, online olarak karşılaştırma yaparak fikir sahibi olabilirsiniz. Yukarıda yer alan sistem gereksinimlerinin altındaki bilgisayarınıza oyunu indirebildiğiniz, oyunu oynayabileceğiniz anlamına gelmeyecektir. Çoğu zaman sistem gereksinimlerinin altında kalan oyunlar bilgisayarınızda açılma sorunu yaşayabilir. Eğer en düşük sistem gereksinimleri ile oyun oynayacaksanız, bilgisayarınızda ısınma, takılma veya çeşitli sistem sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden oyunun grafik ayarlarının en düşük seviyelere alınması tavsiye edilir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL