Elanur Pat (RunalexX) Kimdir?

tarafından
19250
Elanur Pat (RunalexX) Kimdir?
Twitch dünyasından tanıdığımız RunalexX kanalını yakından tanımaya ne dersiniz ?
Adı Soyadı Doğdugu Tarih Yer 

Elanur Pat. Ordulu, 30 Aralık 2000 tarihinde doğduEğitim durumu nedir ? Detaylıca bakarsak ?Bilgisayar Programcılığı 1. Sınıf Öğrencisi . Yazılım Mühendisliğine devam edeceğini belli ettdi.Yayıncılık dışında bir mesleği var mıdır? Yayıncılık dışında bir mesleği yoktur, Öğrencidir. WEB Developer & Grafik Tasarım  işinde ilerliyordu fakat şuan yayınlarla daha çok ilgileniyor . Yayıncılıkta mesleği  sayılmaz aslında zevk için yaptığnı ,eğer ilerlese işlerin değişebilceğne kanat verdi.

Yayıncılığa ne zaman ve nasıl başladı kısacık dinleyelim ?

Yayıncılığa 19 Kasım 2018 tarihinde başladığnı belirtti . Sürekli arkadaşlarıyla  sabahlara kadar oyun oynayan birisiymiş. Arkadaşlarımın desteğiyle ve gaza getirmesiyle yayınlara başlamıştır. Bilgisayar toplayıp,kamera ilk aldığı gün yayınlara başlamış bulunmuştur.

İlk oynadığını oyun nedir ve oyunlarla ilişkisi nasıl başladı ?İlk oynadığı oyunlar Counter Strike 1.6 ve GTA San Andreastır.Oyunlara ilişkisi  erkek kardeşi sayesinde başlamıştır. Bilgisayar ve Konsol oyunlarına aşırı ilgilii olan Ela. Uzun bir aradan sonra CS:GO oynamaya başlayarak devam ettirdi.
En sevdiğini oyun/oyunlar nedir ?En sevdiği oyun tarzı FPS oyunları özellikle CS:GO. Onun dışında fazla oyun oynamadığnı belirtti.Twitch’te en çok keyif aldığı yayıncılar ise ?Elraenn, RaufBaba, Wtcnn Dir…

Bunada Göz At  Cem Bölükbaşı Kimdir?