Ela Sayre Kimdir?

Ela Sayre Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Bugün yine Twitch’in bir diğer meleklerinden olan Ela Sayre kimdir, yakından tanıyacağız.

İsim-Soyisim, Nerelisiniz, Doğum Tarihiniz ve Eğitim Durumunuz hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Ben Ela Sayre. İstanbul‘da 24.09.1994‘de doğdum. Mezunum, şuan İstanbul Üniversitesi‘nde İktisat Bölümünde ikinci üniversitemi okuyorum.

Twitch’e nasıl başladınız, sizi buraya çeken neydi?

Twitch’e herhalde en değişik şekilde başlayanlardan biri olabilirim. Diğerlerinden farklı olarak uzun zamandır Twitch izleyip bunu ben de yapmalıyım muhabbeti olmadı bende. Twitch’i bilmiyordum, hakkında en ufak dahi bir bilgim yoktu. Fakat 2019 haziranda bir şekilde Twitch’den haberim oldu, sadece birkaç gün izledim ve dımdızlak doğru yanlış nedir bilmeden başladım. Elimde mikrofon, kulaklığın dahi olmadığı Macbook Air’in kamerasını kullandığım, FPS’i 13 aldığım günleri hala gülümseyerek hatırlarım..

Twitch dışında bir mesleğiniz var mı?

Şuan çalışmadığım için bir mesleğim olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat dijital pazarlama sektöründe kendimi geliştiriyor ve iş arıyorum.

ela sayre

Twitch’de ilerlerseniz onu meslek olarak görür müsünüz yoksa sizin için hep eğlence mi?

Aslında hangi işi yaparsam yapayım Twitch benim için ikinci bir meslek de diyebiliriz. Çünkü evimde bir sistemim olduğu ve vaktim olduğu sürece ben ne olursa olsun Twitch’e devam edeceğim. Eğer Twitch benim için sadece eğlence olsaydı sanmıyorum ki kendimi bu kadar çok geliştirmeye çalışmazdım. Sohbetim, oyun bilgim belki herkese hitap etmeyebilir fakat ben bu platformda teknik olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. En iyi ekipmanı tercih edip, en iyi moderatörlerle çalışıp, en iyi şekilde oyun oynamaya çalışıyorum.

Örnek aldığınız birileri var mı?

İleride şunun gibi olmak istiyorum dediğim birileri olmadı. Fakat Danucd, Britny Ellen‘i ve Wtcn‘ı gerçekten çok başarılı buluyorum.

Bunada Göz At  Abbas Yanbasan Kimdir?

Son olarak da ilerideki hedefleriniz nedir?

Açıkçası Twitch için uzun vadeli hedeflerim yok, burada hedeflerim zamanla şekilleniyor. Mesela ilk başladığımda 500, sonra 1000, daha sonra 5000 takipçi gibi hedeflerim vardı. Bunları başardıkça hedeflerim aynı doğrultuda ilerliyor. Şuan 10.000 takipçiye ulaştık sayılır, yani şimdilik hedefimin 15.000-20.000 takipçi olduğunu söylemek pek yalan olmaz.

Ela Sayre Twitch

Ela Sayre YouTube

Ela Sayre Instagram


Yorumlar

  • Yağmur Göksu

    Iyiymiş

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL